با پایان پخش خلاصه فصل اول مجموعه «بی قرار»؛
آغاز پخش فصل دوم مجموعه تلویزیونی «بی قرار» از دوشنبه
با پایان یافتن پخش خلاصه ای از فصل اول مجموعه «بی قرار»؛ از دوشنبه ۱۲ آذر ماه فصل دوم و جدید این مجموعه تلویزیونی روانه آنتن می شود.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۷
 
آغاز پخش فصل دوم مجموعه تلویزیونی «بی قرار» از دوشنبه
 
با پایان یافتن پخش خلاصه ای از فصل اول مجموعه «بی قرار»؛ از دوشنبه ۱۲ آذر ماه فصل دوم و جدید این مجموعه تلویزیونی روانه آنتن می شود.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی شبکه دو؛ پخش خلاصه ای از مجموعه تلویزیونی «بی‌قرار» به تهیه کنندگی مجید اوجی و کارگردانی فلورا سام که از دوشنبه؛ پنجم آذرماه آغاز شده بود؛ یکشنبه (۱۱ آذر ماه) پایان می یابد و علاقمندان به دیدن مجموعه های تلویزیونی اولین قسمت از فصل دوم این مجموعه را از دوشنبه (۱۲ آذر) می توانند پیگیری کنند.

این سریال پربازیگر که در تهران، مشهد و پاریس مقابل دوربین رفته است؛ از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۲۱:۳۰ روانه آنتن می شود و بازپخش آن نیز ساعت ۱:۴۵ بامداد، ۱۲:۱۵ و ۱۶:۱۵ خواهد بود.

«بی قرار» زندگی زنی به نام رعنا را روایت می‌کند که پس از پنج سال از زندان آزاد و متوجه می‌شود همه زندگی خود را از دست داده است. او که می‌خواهد زندگی‌اش را از نو بسازد دنبال کودک خود که هنگام دستگیری یک ماهه بوده، می‌رود. رعنا در نتیجه جستجوهای فراوانش سرانجام به مشهد می‏‌رسد و دنبال نشانه‌ای از کودکی که اینک پنج ساله شده، می‌گردد؛ جستجویی که اتفاقات جدیدی را برایش رقم می‌زند... .

لاله اسکندری، سارا خویینی‌ها، محمدرضا شریفی‌نیا، پژمان بازغی، آتیلا پسیانی، شقایق فراهانی، محمد صادقی، کامران تفتی، امیرحسین صدیق، کمند امیرسلیمانی، داریوش کاردان، مریم امیرجلالی، مریم بوبانی، زهرا سعیدی، اسماعیل خلج، آتش تقی‌پور، سولماز آقمقانی، رضا اخلاقی‌راد، سعید محیط، هادی فراهانی، همراه با هنرمندان خردسال فاطمه دقاقی و حامی فراهانی بازیگرانی هستند که در این مجموعه ۲۸ قسمتی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ساير عوامل اصلی «بی قرار» عبارتند از:
تهیه‌کننده: مجید اوجی، مدير تصويربرداری: محسن فلاحی، مدير صدابرداری: محمد عليزاده، مدير برنامه‌ريزی و دستيار اول کارگردان: مسعود حقی، مدير توليد: عباس دقاقی، تدوين: روزبه کلباسی، آهنگساز: اميد کرامتی، طراحان گريم: احسان روناسی، شيوا پاک‌نيت، مشاور رسانه‌ای: امین اعتمادی‌مجد، منشی صحنه: مهين شهبازی، مدير تدارکات: حسين لنجابی، عکاس: زهرا محمدزاده.
کد مطلب: 17389