پخش قسمت جدید «کلاه قرمزی۹۷» در روز عید غدیر خم
شبکه دو سیما به مناسبت عید غدیر خم علاوه بر ویژه برنامه های این مناسبت فرخنده همچون فیلم‌های سینمایی، «آئینه خانه»، «کوی‌محبت»، «مولودی خوانی» و … قسمتی جدید از مجموعه «کلاه قرمزی۹۷» را برای مخاطبان تدارک دیده است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۷
 
پخش قسمت جدید «کلاه قرمزی۹۷» در روز عید غدیر خم
 
شبکه دو سیما به مناسبت عید غدیر خم علاوه بر ویژه برنامه های این فرخنده همچون فیلم‌های سینمایی، «آئینه خانه»، «کوی‌محبت»، «مولودی خوانی» و … قسمتی جدید از مجموعه «کلاه قرمزی۹۷» را برای مخاطبان تدارک دیده است.

به گزارش تحریرنو ؛ قسمت جدید مجموعه «کلاه قرمزی۹۷» پنجشنبه ۸ شهریور ساعت ۱۵:۰۰ مصادف با عید غدیر خم پخش می شود و تکرار آن نیز ساعت ۲۳:۰۰ همان روز خواهد بود. همچنین روز جمعه ساعت ۲۱:۰۰ نیز قسمت دیگری از این مجموعه روانه آنتن می شود.

مجموعه «کلاه قرمزی» نوروز ۹۷ با عروسک های جدیدی از جمله خونه بغلی، موش، گربه و عروسک «داداش گلم» به مخاطبان تقدیم شد و قسمت های دیگری از این مجموعه نیز در اعیاد و مناسبت های مختلف روانه آنتن می شود.

«کلاه قرمزی» کاری است از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما به تهیه کنندگی حمید مدرسی، کارگردانی و اجرای ایرج طهماسب که با چند نسل از مخاطبان خود همراه بوده و لحظاتی با نشاط را همراه عروسک های محبوب این مجموعه به تمامی مخاطبان خود تقدیم می کند.
کد مطلب: 16623