ویژه برنامه های شبكه دو به مناسبت عید غدیر خم
شبكه دو سیما به مناسبت عید غدیر خم، با تدارک های ویژه ای همراه مخاطبان این شبکه است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۵
 
ویژه برنامه های شبكه دو به مناسبت عید غدیر خم
 
شبكه دو سیما به مناسبت عید غدیر خم، با تدارک های ویژه ای همراه مخاطبان این شبکه است.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی شبكه دو، برنامه"کوی محبت" که با حضور آیت الله محمد حسین قزوینی به واقعه بزرگ عید غدیر خم می پردازد، جمعه ۱۷ شهریور ساعت۲۰ و ۲۳ از این شبكه پخش می شود.

این برنامه به تهیه كنندگی سیدمصطفی موسوی علاوه بر انعکاس حضور میلیونی مردم در نجف و گزارش هایی از حال و هوای عید غدیر خم در این شهر، مخاطبان خود را با معارف اهل بیت (ع) آشنا خواهد کرد.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین شهاب مرادی در برنامه "آیینه خانه" پیرامون واقعه غدیر خم و شان والای این عید مبارک برای بینندگان به بیان صحبت هایی می پردازد و ادامه بحث هفته گذشته را پی خواهد گرفت. این برنامه که با هدف اصلاح سبک زندگی قبل، حین و بعد از ازدواج؛ تهیه شده پاسخ به پرسش های بینندگان را نیز در دستور کار دارد و جمعه ۱۷ شهریور ساعت ۱۲:۰۰ روانه آنتن خواهد شد.

"باغ ملی" عنوان تدارک دیگر این شبکه به مناسبت عید غدیر خم است که جمعه ساعت ۲۱:۰۰ روانه آنتن می شود.

این برنامه به تهیه کنندگی احسان ارغوانی و اجرای پدرام کریمی کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی که در ویژه برنامه های خود میزبان کارشناسان مذهبی و چهره های مختلف عرصه های خوانندگی، بازیگری، آهنگسازی و ... است. جنگ شبانه «باغ ملی» در بخش های مختلفی به همراه مستندهایی ویژه عید غدیر خم و جاذبه های گردشگری ایران تقدیم بینندگان خواهد شد.

همچنین فیلم سینمایی" جای امن " ساعت ٠٠:٣٠ بامداد جمعه ۱۷ شهریورماه روانه آنتن خواهد شد. این فیلم با کارگردانی مجتبی راعی از حضور بازیگرانی چون حسین یاری، محمود پاك نيت ، زنده یاد حسن جوهرچی، سودابه آقاجانيان، فرانك آراسته جو، فريبرز سمندرپور و ... بهره می برد.

فیلم سینمایی " تصورکن" نیز جمعه ساعت ۱۷:۳۰ از این شبکه پخش خواهد شد. این فیلم یک درام خانوادگی محصول ۲۰۱۲ لهستان است. "کلیک" عنوان فیلم سینمایی دیگریست که جمعه ساعت ۲۳:۰۰ برای مخاطبان شبکه دو سیما پخش می شود. این فیلم با فضایی فانتزی حاوی اتفاقات جالبیست که برای شخصیت اصلی این فیلم رخ می دهد.

همچنین شنبه ۱۸ شهریور ماه مصادف با عید غدیر خم، فیلم سینمایی " پینوکیو" محصول ۲۰۱۵ لهستان در ساعت ۱۷:۳۰ به مخاطبان این شبکه تقدیم می شود و ساعت ۲۳:۰۰ فیلم "پلیس فروشگاه ۲" محصول ۲۰۱۵ با پیرنگی طنز از شبکه دو سیما به نمایش درخواهد آمد.
کد مطلب: 13013