آغاز دوباره‌ی «نگی که نگفتی» از ۱۸ فروردین ماه
برنامه «نگی که نگفتی» که از تابستان سال ۹۶ با ۱۲۰ قسمت برنامه و بیش از ۴۰ موضوع، روی آنتن شبکه دو سیما رفته بود، از ۱۸ فروردین ماه هر شب روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۳
 
آغاز دوباره‌ی «نگی که نگفتی» از ۱۸ فروردین ماه
 
برنامه «نگی که نگفتی» که از تابستان سال ۹۶ با ۱۲۰ قسمت برنامه و بیش از ۴۰ موضوع، روی آنتن شبکه دو سیما رفته بود، از ۱۸ فروردین ماه هر شب روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

به گزارش تحریرنو ؛ مجتبی احمدی کارگردان و تهیه‌کننده برنامه «نگی که نگفتی» درباره فصل جدید این برنامه گفت: «نگی که نگفتی» همچون سال گذشته از روز شنبه تا سه شنبه حدود ساعت ۲۱ با موضوعات مختلف به خانه های مخاطبان این برنامه خواهد رفت.

او در خصوص این برنامه ادامه داد: اتاق فکر برنامه «نگی که نگفتی» با پایان کارش در اسفند ماه ۹۶ تعطیل نشد و کماکان با برگزاری جلسات متعدد، موضوعات مختلفی را که تصمیم داشتیم در سال جدید به آنها بپردازیم مورد بررسی قرار دادیم، در واقع تصمیم داریم در فصل جدید با مخاطبان این برنامه ارتباط بیشتری برقرار کنیم و در واقع مخاطبات تأثیر بیشتری در انتخاب سوژه ها و موضوعات داشته باشند در حقیقت این برنامه امسال با مشارکت مخاطبانش پیش خواهد رفت.

کارگردان برنامه «نگی که نگفتی» افزود: با شروع فصل بهار تغییراتی در دکور برنامه ایجاد شده و شکل و شمایل زمستانی دکور، بهاری شده است. این هفته برنامه را با موضوع مهارت و کار آغاز خواهیم کرد و قرار است در این‌باره مخاطبان را به یک چالش دعوت کنیم، چالش از تنبلی تا مهارت و کار ، نکته دیگر اینکه تصمیم داریم در کنار مؤسسه «عترت بوتراب» با هدف کمک به ایتام سراسر کشور به خصوص مناطق محروم با یک تشکیل یک کمپین اقداماتی همراه با مخاطبانمان داشته باشیم. به دنبال این هستیم که شرایط مسکن، درمان، تحصیل و کلا معاش فرزندان ایرانی را که در شرایط خاصی زندگی می کنند را با کمک مخاطبان برنامه به یک سرانجام خداپسندانه برسانیم.

تهیه کننده برنامه «نگی که نگفتی» ادامه داد: این روزها گروه نگارش برنامه نشست های مختلفی دارند و در این نشست‌ها موضوعات مختلف برگرفته از اجتماع مطرح میشود ، مطالب به شکل سرفصل ارایه میشود، حاصل محتوایی موضوعات برنامه را با مدیران شبکه تبادل میکنیم و نظرات آنها را جویا میشویم تا برنامه همچون سال گذشته جذاب، مفرح و پر از موضوعات مورد نیاز مخاطبان روی آنتن برود.

او ادامه داد: کماکان ارتباط را با مخاطبان حفظ خواهیم کرد و بیش از قبل این ارتباط برقرار خواهد شد. مردم در این مدت نظرات خود را به ما مطرح کرده اند و سعی میکنیم نظرات آنها را در فصل بهاری برنامه «نگی که نگفتی» بیشتر مد نظر قرار دهیم. با توجه به پیام مقام معظم رهبری (سال کالای ایرانی) به دنبال این هستیم که شغل و مهارت را در رسیدن به تولیدات ایرانی در راس اهداف برنامه قرار دهیم و در حوزه ایجاد شغل و کار برای همه افراد جامعه به خصوص ایتام به راهکارهایی جدید برسیم. استعداد ایرانی اگر تنبلی را کنار بگذارد بدون شک در هر سن و سالی که باشد میتواند با تلاش، کوشش و کسب مهارت به روزی حلال و امرار معاش در کمال آرامش برسد.

احمدی در پایان گفت:بدون شک برنامه «نگی که نگفتی» را با همان ریتم سابق در یک بسته مفرح به مخاطبان تقدیم میکنیم و تمام تلاش ما این است که در گزارش ها و پلی بک‌های این برنامه مشارکت بیشتری از مخاطبان را داشته باشیم.
کد مطلب: 15454