پخش "شمعدونی" بعد از نوروز ۹۴
تهیه‌کننده‌ی سریال شمعدونی گفت: به این دلیل که این سریال در قالب ۵۳ قسمت است، پخش‌مان به بعد از نوروز ۹۴ موکول خواهدشد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۱۴
 
پخش "شمعدونی" بعد از نوروز ۹۴
 
تهیه‌کننده‌ی سریال شمعدونی گفت: به این دلیل که این سریال در قالب ۵۳ قسمت است، پخش‌مان به بعد از نوروز ۹۴ موکول خواهدشد.

تحریرنو: محسن چگینی گفت: روز جمعه تصویربرداری سریال "شمعدونی" در لوکیشن کمپ ترک اعتیاد به پایان رسید و هم‌اکنون گروه مشغول انجام مراحل فنی برای تدوین سریال هستند.

وی ادامه داد: تاکنون حدود ۲۰ قسمت به‌طور کامل و تدوین‌شده در اختیار ما قرارگرفته است.

چگینی در مورد این‌که گمانه‌زنی‌هایی در این مورد بود که ممکن است این سریال یکی از گزینه‌های نوروزی شبکه‌ی سه‌سیما باشد گفت: این موضوع را بعید می‌دانم چراکه ما هنوز در مراحل فنی هستیم و از همه مهم‌تر این‌که سریال شمعدونی ۵۳ قسمت است و طبق این مسئله قطعا ما نمی‌توانیم از گزینه‌های احتمالی برای پخش نوروز باشیم.

تهیه‌کننده‌ی سریال "ساختمان پزشکان" افزود: به‌دلیل مسائل فنی که ذکر کردم، این سریال به پخش قبل از نوروز هم نمی‌رسد.

او در مورد زمان پخش این سریال ادامه داد: اگر مسئله‌ی خاصی پیش نیاید به‌احتمال فراوان بعد از نوروز ۹۴ پخش‌مان آغاز خواهد‌شد.

"شمعدونی" در ۵۳ قسمت ۴۰‌دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی محسن چگینی، کارگردانی سروش صحت و نویسندگی صحت و ایمان صفایی برای پخش از شبکه‌ی سه‌سیما در مرحله‌ی فنی قرار دارد.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: عطا و هوشنگ سرپرستی دو خانواده را بر عهده‌ دارند. عطا فرزندی دارد که برای او بسیار عزیز و دوست‌داشتنی است، اما او کودکی کنج‌کاو است و بنیان قصه هم بر درگیری عطا با فرزند خود استوار است.

آتنه فقیه‌نصیری، محمدرضا داوود‌نژاد، محسن قاضی‌مرادی، محمدحسن معجونی، نگار عابدی، امیر کاظمی، محمد نادری، ویدا جوان، رضا کریمی، رویا میر‌علمی‌ از بازیگران اصلی این مجموعه هستند.
کد مطلب: 2259