"زنگا" گزینه آبی ها نیست؛
تازه‌ترین خبرها در مورد انتخاب سرمربی استقلال
مدیرعامل استقلال با بیان اینکه مربی ترکیه‌ای برای هدایت این تیم اعلام آمادگی کرده، گفت: در صورتی که از نظر مالی با تریم به توافق نرسیم سراغ گزینه بعدی می رویم.
تاریخ انتشار : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۷
 
تازه‌ترین خبرها در مورد انتخاب سرمربی استقلال
 
مدیرعامل استقلال با بیان اینکه مربی ترکیه‌ای برای هدایت این تیم اعلام آمادگی کرده، گفت: در صورتی که از نظر مالی با تریم به توافق نرسیم سراغ گزینه بعدی می رویم.

به گزارش تحریرنو ؛ سیدرضا افتخاری در خصوص آخرین وضعیت انتخاب سرمربی باشگاه استقلال گفت: ما با گزینه های خارجی در حال مذاکره هستیم که هر وقت نهایی شد خبر رسمی اعلام می شود.

وی درباره مطرح شدن نام پرویز مظلومی، حسین فرکی و بعضی از مربیان ایرانی گفت: ما مذاکره ای با مربیان داخلی نداشته ایم. نمایندگان ما با مربیان خارجی در حال مذاکره هستند و به محض جمعبندی، خبرش را اعلام می کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در ادامه در خصوص وضعیت فاتح تریم و مبلغ پیشنهادی به این سرمربی گفت: از الان نمی توان گفت چه کسی سرمربی است. ما پنج، شش گزینه مدنظر داریم و در حال مطالعه و بررسی رزومه ها هستیم. هنوز به جمعبندی نرسیده ایم.

افتخاری خاطرنشان کرد: آخرین خبری که می توانم بدهم این است که فاتح تریم برای هدایت استقلال اعلام آمادگی کرده است ولی فقط بحث قیمت وی مطرح است. امروز هیات مدیره باشگاه جلسه ای دارد. اگر بتوانیم مبلغ قرارداد تریم را تامین کنیم، تریم سرمربی می شود در غیر اینصورت سراغ گزینه بعدی می رویم.

وی درباره اینکه آیا مبلغ درخواستی ۴ میلیون یورویی از سوی تریم صحت دارد؟ تاکید کرد: خیر، هنوز این مربی به ما مبلغ ۴ میلیون یورو نگفته است!

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه پرویز مظلومی در مصاحبه ای عنوان کرده با یکی از اعضای هیات مدیره برای هدایت استقلال به توافق رسیده است، گفت: سرمربی باید با مدیرعامل به توافق برسد نه اعضای هیات مدیره.

افتخاری در خصوص وضعیت هرایر مگویان و اینکه آیا این بازیکن هنوز در تهران اسکان دارد؟ گفت: بله، مگویان در خانه اش زندگی می کند. تعیین وضعیت او هم بستگی به انتخاب سرمربی دارد. امکان بازگشت مگویان هست و اگر سرمربی بخواهد، این بازیکن به استقلال بر می گردد. ما در انتخاب بازیکن دخالتی نداریم.

مدیرعامل استقلال در پایان درباره احتمال حضور والتر زنگا در این تیم و اینکه گفته می شد آنالیزور استقلال رابط این سرمربی است، به نود گفت: خیر، اصلا اسم زنگا مطرح نبوده است.
کد مطلب: 13187