در شبکه های مختلف سیما؛
همراه با فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما در اربعین حسینی
شبکه های مختلف سیما فیلم و انمیشن های متنوعی را برای اربعین حسینی خانواده های ایرانی آماده کرده اند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۸
 
همراه با فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما در اربعین حسینی
 
شبکه های مختلف سیما فیلم و انمیشن های متنوعی را برای اربعین حسینی خانواده های ایرانی آماده کرده اند.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی سیما ؛ فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «همشهری کین»، «روز عزیز»، «پازل»، «سجده عشق»، «کربلا جغرافیای یک تاریخ»، «مرد خاک»، «در همین نزدیکی»، «شکوفه‌های گیلاس»، «سه روز بعد»، «روشنی صبحدم»، «هیهات»، «بعد از زلزله»، «پیش خواهد آمد»، «هویت پنهان- قسمت اول»، «اسب»، «لایه‌های پنهانی»، «به‌خاطر هانیه»، «دنیای بهتر»، «هواپیماها مامور نجات و آتشنشانی»، «مانجی مرد کوهستان» «دوازده راند بازی از نو»، «عقیق»، «خورشید نینوا»، «جیمی نوترون»، «کارمندان شرکت»، «زیر نور ماه»، «کوچه هفتم»، «سایه سکوت»، «سرکار راج»، «موج مرده»، «دادخواهی»، «ردپای گرگ»، «برف شکن»، «باغبان» و «امروز» پنج‌شنبه و جمعه ۱۸ و ۱۹ آبان‌ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما

فیلم تلویزیونی «روز عزیز» به کارگردانی محسن توکلی، پنج‌شنبه ۱۸ آبان‌ماه ساعت ۹ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی مینا جعفرزاده و افشین نخعی خواهید دید: ملوک همسر پیر و رنجور حاج قربان است که سال‌های سال در خانه‌اش از هیات عزاداران امام حسین در ظهر عاشورا پذیرایی می‌کرد. پس از فوت حاج قربان که قیمه ظهر عاشورا را می‌پخت هر یک از فرزندانش مشکلات زندگی را بهانه کرده و دیگر مراسم نذری را برگزار نمی‌کردند. ۶ سال بعد ملوک به بیماری سرطان کبد مبتلا شده و پزشکان او را جواب می‌کنند. نوه‌اش محمدهادی که می‌داند این آخرین عاشورایی است که مادربزرگش می‌بیند با تلاش فراوان دایی‌ها و خاله‌هایش را دور هم جمع می‌کند....

فیلم سینمایی «همشهری کین» به کارگردانی اورسن ولز، پنج‌شنبه ۱۸ آبان‌ماه ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی ارسن ولز، جوزف کاتن و دروتی کامینگر خواهیم دید: زمانی‌که چارلز فاستر کین، غول ثروتمند روزنامه‌دار می‌میرد تنها یک کلمه می‌گوید: «Rosebud» (غنچه‌ی رز). تهیه‌کننده فیلم مستند زندگی کین از گزارشگر تامسون می‌خواهد تا درباره‌ی زندگی و شخصیت کین تحقیق کرده و معنای کلمه‌ی آخر پیش از مرگش را کشف کند....

فیلم تلویزیونی «پازل» به کارگردانی ابراهیم شیبانی، جمعه ۱۹ آبان‌ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: پیتر الکس جاسوس زبده بین‌المللی برای ایجاد خراب‌کاری در تاسیسات هسته‌ای ایران نقشه‌چینی می‌کند. سازمان انرژی هسته‌ای با یک شرکت صادرات و واردات ایرانی به‌نام نقشینه، برای خرید چند قطعه فشارسنج وارد قرارداد می‌شود. این فشارسنج‌ها بر روی سانتریفیوژها نصب شده و نقش مهمی در کار آنها دارند. پیتر الکس به مدیرعامل شرکت نقشینه را که زنی به‌نام مینا نقشینه است، هدف قرار داده و با او طرح دوستی می‌ریزد. مینا اطلاعات مهمی درباره سانتریفیوژهای تاسیسات هسته‌ای ایران در اختیار او قرار می‌دهد....

در این فیلم تلویزیونی، رضا کیانیان، آرش مجیدی و محسن بهرامی هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی «سجده عشق» به کارگردانی حسين تبريزی، پنج‌شنبه ۱۸ آبان‌ماه ساعت ‌‌۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

داستان از این قرار است که؛ مراد بعد از سه سال از زندان آزاد می‌شود. مراسم عزاداری و سوگواری سالار شهيدان امام حسين (ع) برپاست. او سراغ خانواده و اقوام خود می‌رود، اما از طرف آنها طرد شده‌ و مورد بی‌مهری قرار می‌گيرد، اما در لحظه‌ی آخر، بزرگ خانواده (عمويش) يك موقعيت در اختيارش می‌گذارد كه مراد با خودروی او كار كرده و در اين ۱۰ روز خود را نشان دهد و مراد پس از به امانت گرفتن خودرو و شروع كار، با ماجرايی روبرو می‌شود كه در انتها حق به حق‌دار می‌رسد.

در این فیلم، رامبد شكرابی، سياوش طهمورث و سعيد عليخانی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

مستند سینمایی «کربلا جغرافیای یک تاریخ» به کارگردانی داریوش یاری، پنج‌شنبه ۱۸ آبان‌ماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

این مستند در فاز نخست مروری مستندگونه بر حرکت حماسی امام حسین (ع) از ابتدا تا پس از شهادت در روز عاشورا دارد و در فاز بعدی چگونگی عزاداری در فرهنگ‌های مختلف در جهان را در ماه محرم بررسی می‌کند.

فیلم تلویزیونی «مرد خاک» به کارگردانی شاهین باباپور، پنج‌شنبه ۱۸ آبان‌ماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

این تله ‌فیلم با نگاه به موضوع محرم، داستان زندگی پیرمردی را روایت می‌کند که بر اثر انفجار در کربلا، پسر و عروسش را از دست داده و تنها بازمانده خانواده که دختر بچه‌ای شش ساله است در این اتفاق دچار فراموشی و شوک عصبی می‌شود.

حسین توشه، کاظم هژیرآزاد، ‌حسین خانی‌بیگ و زویا امامی بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی «در همین نزدیکی» به کارگردانی راما قویدل، جمعه ۱۹ آبان‌ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی پرويز پورحسيني، پرستو گلستاني و پيام دهكردي خواهیم دید: مهندس محسنيان مديرعامل يك شركت بزرگ اقتصادي است كه صبح يك روز متوجه حضور شخصي ناشناس در دفترش مي‌شود كه خود را مرگ ناميده و اظهار مي‌دارد مأموريت گرفتن جان او را دارد. لذا محسنيان تصور مي‌كند او قاتل است و پا به فرار مي‌گذارد ولي به‌تدريج متوجه مي‌شود كه چاره‌اي جز پذيرش مرگ ندارد. در آن زمان آقاي مرگ اظهار مي‌دارد كه به‌دلايلي مرگ محسنيان به تعويق افتاده و او فرصت كمي براي جبران گذشته دارد كه از آن پس محسنيان به دنبال حلاليت‌طلبي از چند تن خواهد بود.

انیمیشن سینمایی «شکوفه‌های گیلاس» به کارگردانی نا اومی کاواسه، پنج‌شنبه ۱۸ آبان‌ماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

این فیلم با نقش‌آفرینی کِرِن کی‌کی، ماساتوشی ناگاسه و کیارا اوچیدا در مورد مردی است که در یکی از شهرهای ژاپن رستوران کوچکی داشته و با پخت غذاهای محلی، کسب و کار محدودی را اداره می‌کند. روزی زنی مسن به او مراجعه کرده درخواست می‌کند اجازه دهد در رستورانش به کار مشغول شود. مرد که سن بالای زن را می بیند، موافقت نمی کند، اما....

فیلم سینمایی «سه روز بعد» به کارگردانی پائول هاگیز، جمعه ۱۹ آبان‌ماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی الیزابت بانکز و راسل کروو خواهیم دید: جان برنان به‌همراه همسرش لارا زندگی بسیار خوب و شادی دارند و خانواده‌ای خوشبخت به‌نظر می‌رسند. تا اینکه لارا به جرم انجام قتل دستگیر می‌شود و در دادگاه به سه سال زندان محکوم می‌گردد. در حالی که جان و سایر افراد خانواده به این باور هستند که لارا بی‌گناه است. خانواده‌ی او تمام تلاش و کوشش خود را می‌کنند تا به شکلی بی‌گناهی او را ثابت کنند اما هیچ فایده‌ای ندارد و لارا به زندان می‌افتد. اکنون تنها راه برای جان آن است که به هر شکل ممکن همسر خود را از زندان فراری دهد. او نقشه‌ای استادانه طرح می‌کند تا راه را برای فرار همسرش باز کند.

شبکه سه سیما

فیلم تلویزیونی «روشنی صبحدم» به کارگردانی جواد مزدآبادی، پنج‌شنبه ۱۸ آبان‌ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با نقش‌آفرینی حسن جوهرچی و مهران رجبی خواهید دید: فردی تا شب قبل از واقعه عاشورا طرفدار یزید و از جاسوسان عمربن‌سعد بود. او وقتی از حقانیت امام حسین و یارانش آگاه می‌شود همچون حر از سپاه اشقیا به سپاه اولیا می‌پیوندد. رویارویی او در شب قبل از واقعه عاشورا وی را به آزادگی و طرفداری از حق می‌رساند تا جایی كه برای شهادت در سپاه امام حسین (ع) آماده می‌شود. بیداری و آگاهی او ضربه‌ای بر روحیه عمربن سعد نیز وارد می‌كند.

فیلم سینمایی «هیهات» به کارگردانی هادی ناییجی، پنج‌شنبه ۱۸ آبان‌ماه ساعت ۱۴ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

این فیلم ۴ داستان متفاوت از زندگی افراد مختلفی است که در ایام محرم با وقوع حوادث مختلفی تبدیل به انسان‌های بهتری باشرایط والاتر می‌شوند،حامد بهداد، مینا ساداتی و بابک حمیدیان بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی «بعد از زلزله» به کارگردانی ایکسیاگون فنگ، پنج‌شنبه ۱۸ آبان‌ماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه فیلم با بازی دیموند جن، جن لی و ای لو خواهیم دید: خانواده‌اي در اثر وقوع زمين لرزه در تانگ شان چين در سال ۱۹۷۶ از هم جدا مي‌شوند. خانواده ۴ نفره‌اي که پسر و دختري دوقلو داشتند. پس از وقوع زمين لرزه پدر خانواده مي‌ميرد و کودکان زير آوار مي‌مانند. براي بيرون آوردن آنها مادر به‌ناچار بايد يکي را انتخاب کند و در حالي که دو کودک صداي مادر را مي‌شنيدند مادر پسرک را انتخاب مي‌کند و اين در حالي است که پس از ترک محل دختر زنده می‌ماند....

فیلم تلویزیونی «پیش خواهد آمد» به کارگردانی بهروز شعيبي، جمعه ۱۹ آبان‌ماه ساعت ۱۰ به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

فیلم، داستان زندگي غلام، آوا و بهنام است که دو روز مانده به تاسوعا در زندگي هر کدامشان گره‌اي مي‌افتد و هرکدام فرصت کوتاهي براي حل اين مشکل دارند و دست تقدير آنها را روبه‌روي هم قرار مي‌دهد تا به‌واسطه‌ی ملاقات همديگر مشکلشان حل شود،در این فیلم، یکتا ناصر و جواد عزتی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «هویت پنهان ـ قسمت اول» به کارگردانی تیل اندمن، جمعه ۱۹ آبان‌ماه ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی نینا کانزندورف و بنجامین سادلر خواهید دید: به‌دنبال اختلاس و پولشویی در یکی از بانک‌های خصوصی هامبورگ به‌نام هریت، شخصی به‌نام فیلیپ روتهوف دستگیر می‌شود. دادگاه برای اثبات جرم او شخصی به‌نام ویکتور میرو را احضار می‌کند. او قبل از اعزام به دادگاه در یک عملیات بمب‌گذاری به‌قتل می‌رسد. او در اعترافتش نام شخص دیگری به‌نام سیمون درهر را افشا می‌کند که در این پولشویی دست داشته است....

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «اسب» به کارگردانی بابک محمدی، پنج‌شنبه ۱۸ آبان‌ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: یک اسب تعزیه‌خوانی به‌علت اینکه پیر شده است توسط دلالی خریداری شده تا به شخصی که اسب‌های پیر را می‌کشد تا خوراک سگ‌هایش را تامین می‌کند، بفروشد که با مخالفت زن خریدار مواجه می‌شود. زن معتقد است که اسب تعزیه نباید خوراک سگ‌ها شود دلال اسب را برده و بر اثر حادثه‌ای خودرو از جاده منحرف و اسب از خودرو نیسان خارج می‌شود. در ادامه پسر خانواده‌ای در اثر تصادف همسر خود را از دست داده و پایش در گچ است اسب را دیده و بسیار علاقه‌مند به اسب می‌شود....

در این فیلم سینمایی افسر اسدی و رضا کیانیان و بابک حمیدیان نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «لایه‌های پنهانی» به کارگردانی رابرت زمكيس، جمعه ۱۹ آبان‌ماه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

این فیلم داستان زنی به‌نام کلاری اسپنسر را روایت می‌کند که به‌همراه همسرش نورمن اسپنسر، به مکانی تازه نقل مکان کرده‌ است. اما او مدام با حوادث عجیبی مواجه می‌شود و همواره روح زنی را می‌بیند که گویی می‌خواهد به او هشدار دهد. بعد از مدتی می‌فهمد که این روح همسر پیشین نورمن است که توسط خود نورمن کشته شده‌ است. بالاخره این اتفاقات باعث رسوایی مرد می‌شود.میشل فایفر و هریسون فورد بازیگران این فیلم هستند.

شبکه پنج سیما


فیلم سینمایی «به‌خاطر هانیه» به کارگردانی کیومرث پوراحمد، پنج‌شنبه ۱۸ آبان‌ماه ساعت ۸ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی مهوش افشارپناه و علي قرباني خواهیم دید: ناخدا علو با چهارده مرد ديگر براي صيد به دريا مي‌روند ولي همه بجز ناخدا صيد دريا مي‌شوند و مردم ناخدا را مسبب مرگ عزيزانشان مي‌دانند و به او و خانواده‌اش حمله مي‌كنند. در اين بين دختر خردسال ناخدا هانيه فلج مي‌شود. ناخدا و خانواده‌اش، تنگك را ترك مي‌كنند و به بوشهر مي‌روند. ناخدا علو نذر كرده كه شب دهم محرم تا صبح دمام بزند تا هانيه شفا يابد اما مرگ امانش نمي‌دهد! پس از ناخدا پسر او تصميم مي‌گيرد تا نذر پدر را ادا کند، اما....

فیلم سینمایی «دنیای بهتر» به کارگردانی بهروز شعیبی، پنج‌شنبه ۱۸ آبان‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: فریبا برای کمک به شخصی، در اثر تصادف کشته می‌شود. همسر او مهرداد، از این موضوع خیلی افسرده است و دخترش نارگل نیز که آسم دارد هر روز افسرده‌تر می‌شود. مهرداد در یک دفتر مجله کار می‌کند. مسوول مجله آقای منصوریان، او را برای تهیه یک گزارش به دفتر آقای معینی که یک خیریه راه اندازی کرده می‌فرستد، تا گزارش تهیه نماید. ولی مهرداد خانم قلی‌پور، همسر مردی که با فریبا تصادف کرده است را در آنجا می‌بیند و با عصبانیت برمی‌گردد. او فکر می‌کند که همه اینها نقشه‌ای برای گرفتن رضایت از اوست....

علی دهکردی و لیندا کیانی بازیگران این فیلم هستند.

انیمیشن سینمایی «هواپیماها مامور نجات و آتشنشانی» به کارگردانی بابز گاناوی، جمعه ۱۹ آبان‌ماه ساعت ۸ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این انیمیشن خواهیم دید: داستی که بعد از مسابقات دچار نقص فنی شده و چرخ دنده‌اش خرد شده، نباید سرعت بگیرد. او به دوستانش می‌سپارد که برایش چرخ دنده پیدا کنند ولی چون تولید این هواپیماهای سمپاش متوقف شده این چرخ دنده‌ها پیدا نمی‌شوند. داستی وقتی می‌بیند که دوست پیرش میدی که آتشنشان است نتوانسته آتش را خاموش کند و می‌خواهد از کارش کناره بگیرد تصمیم می‌گیرد که به او کمک کند.

فیلم سینمایی «مانجی مرد کوهستان» به کارگردانی کاتن مهتا، جمعه ۱۹ آبان‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی ناوزالدین سیدیقی و آشوتوش آچارا خواهیم دید: در یکی از روستاهای هند ارباب از یکی از رعایای خود می‌خواهد که در ازای طلب؛ فرزندش را برای کارگری به او بدهد ولی فرزند فرار می‌کند. او بعد از چند سال به همان روستا برمی‌گردد و ازدواج می‌کند. زمانی که همسر او بچه دوم‌اش را باردار است در حال بردن غذا برای شوهرش از کوهی که در ان محل وجود داشت سقوط می‌کند و می‌میرد. مانجی تصمیم می‌گیرد با کندن کوه از بن کوه راه باز کند....

فیلم سینمایی «دوازده راند بازی از نو» به کارگردانی رائول رینی، جمعه ۱۹ آبان‌ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این آمده است: در ابتدای فیلم یک مامور امداد و نجات در یک صحنه تصادف به مجروحین کمک می‌کند اما یک نفر در اثر شدت جراحات می‌میرد. داستان یک سال بعد شروع می‌شود که این مامور درگیر نقشه از پیش طراحی شده فردی می‌شود که دوازده مرحله دارد و او در هر مرحله چیز جدیدی را می‌فهمد....

رندی اورتون، تام استیونز و برایان مارکینسون بازیگران این فیلم هستند.

شبکه شما

فیلم تلویزیونی «عقیق» به کارگردانی روح اله فخرو، پنج‌شنبه ۱۸ آبان‌ماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.

این تله فیلم، داستان دختری به نام رعنا است که در آستانه مراسم ازدواجش با رازی در مورد سرنوشت پدرش که در سال های دفاع مقدس مفقود الاثر شده مواجه می شود ،مریم خدا رحمی، سیروس اسنقی، شیوا خنیاگر و علیرضا مویدی از بازیگران این تله فیلم هستند.

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «خورشید نینوا» به کارگردانی علیرضا فرمانی، پنج‌شنبه ۱۸ آبان‌ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: پس از مرگ معاویه، پسرش یزید، جانشین او می‌شود و تلاش می‌کند تا به اجبار از امام حسین علیه‌السلام بیعت بگیرد. امام با او بیعت نمی‌کنند و برای حفظ حرمت خانه‌ی خدا و به‌دنبال دعوت کوفیان از ایشان، از مکه به سوی کوفه حرکت می‌نمایند. در راه کوفه خبر شهادت مسلم بن عقیل، پسرعمو و فرستادۀ امام، به ایشان می‌رسد. سپاه حر راه را بر امام می‌بندند و ایشان راهی دیگر برمی‌گزینند. آنها در روز دوم محرم‌الحرام سال ‎۶۱ هجری، وارد صحرای کربلا می‌شوند. لشکر عمر سعد، سد راه امام شده و آب را بر ایشان می‌بندند. در نهایت واقعه کربلا رخ می‌دهد و امام و یارانشان به شهادت می‌رسند.

انیمیشن سینمایی «جیمی نوترون» به کارگردانی کیت آلکوم، مایک گازاوی و کربی اتکینز، جمعه ۱۹ آبان‌ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

این انیمیشن داستان پسر بچه‌ای به‌نام جیمی نوترون را روایت می‌کند که فردی نابغه است و اختراعات موفق و متنوعی در کارنامه دارد. داستان از جایی شروع می‌شود که بیگانگان زمین را مورد حمله قرار داده و پدر و مادر همۀ بچه‌های یک شهر ناپدید می‌شوند. اینجاست که جیمی وارد عمل شده و سعی می‌کند از هوش خود برای ساختن دستگاهی برای رفتن به فضا و نجات پدر و مادرها استفاده کند غافل از اینکه....

شبکه افق

فیلم سینمایی «کارمندان شرکت» به کارگردانی جوهان ویلس، جمعه ۱۹ آبان‌ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با هنرمندی کریس کوپر و بن افلک خواهید دید: بحران اقتصادی باعث شده شرکت حمل و نقل جهانی اقدام به تعدیل نیرو کرده و عده‌ای را اخراج ‌کند. با اخراج شدن باب که در قبل با خانواده‌اش زندگی آرام داشته، مشکلات فراوانی پدیدار می‌شود.

فیلم سینمایی «زیر نور ماه» به کارگردانی رضا میرکریمی، جمعه ۱۹ آبان‌ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

داستان این فیلم درباره‌ی طلبه‌ای به‌نام سید حسن است که معتقد است چون مانند پدربزرگش میان مردم نیست و نفسش تأثیری ندارد، نمی‌تواند لباس روحانیت را بپوشد و تنها برای دل‌خوشی خانواده‌اش لباس را بر تن کرده است! روزی در مترو پسرکی لباس روحانیت او را که تازه خریده است، می‌دزدد. جستجوی او برای لباس موجب آشنایی با بی‌خانمانان زیر پل رسالت می‌شود. او همه کتاب‌هایش را می‌فروشد تا بتواند به آنها کمک کند.در این فیلم، شقایق دهقان، مهران رجبی و حسین پرستار ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه نمایش


فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «کوچه هفتم»، «سایه سکوت»، «سرکار راج» و «موج مرده» پنج‌شنبه ۱۸ آبان‌ماه ساعت ۱۱، ۱۵، ۱۷، ۲۱ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «دادخواهی»، «ردپای گرگ»، «برف شکن»،«باغبان» و «امروز» جمعه ۱۹ آبان‌ماه ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵ ، ۱۷ و ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
کد مطلب: 13763