مدیرعامل استقلال؛
دیدار با پرسپولیس در آلمان کمک مالی شایانی دارد
مدیرعامل باشگاه استقلال تهران گفت:‌برگزاری دیدار با پرسپولیس تهران در آلمان از نظر مالی کمک شایانی برای ما خواهد داشت.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۴
 
دیدار با پرسپولیس در آلمان کمک مالی شایانی دارد
 
مدیرعامل باشگاه استقلال تهران گفت:‌برگزاری دیدار با پرسپولیس تهران در آلمان از نظر مالی کمک شایانی برای ما خواهد داشت.

به گزارش تحریرنو ؛ سیدرضا افتخاری در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال ضمن تایید برگزاری دیدار با پرسپولیس در آلمان، اظهارکرد: ابتدا قرار بر این بود که بازی در همان تاریخ تعیین شده یعنی ٢٥ تیرماه برگزارشود، اما برخی اتفاقات غیر قابل پیش بینی موجب تغییر زمان شهرآورد شد.

وی افزود: بعد از همفکری صورت گرفته و به این جهت که هموطنان خارج ازکشور بتوانند خود را به تماشای این مسابقه برسانند و هماهنگی با صدا وسیما برای پخش دیدار انجام شود، جمع بندی ما این شد که بازی در تاریخ ٣١ تیرماه برگزار شود.

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران ادامه داد: با این اوصاف، استقلال با پایان اردوی ارمنستان به ایران بازخواهد گشت و پس از استراحت و تدابیر لازم راهی آلمان خواهد شد.

افتخاری تاکید کرد این دیدار می تواند سود مالی خوبی برای باشگاه داشته باشد و افزود: با توجه به ویژگی های این مسابقه خاص، تمام تمهیدات برای سود حداکثری باشگاه در زمینه مالی دیده شده است. بدون شک باشگاه استقلال هرگز تحت فشار و یا خواست غیر منطقی به انجام کاری آن هم خلاف منافع باشگاه تن نخواهد داد.

افتخاری با قدردانی از تمام کسانی که درانجام این پروژه بزرگ نقش داشتند،گفت: اهالی فوتبال و هواداران باشگاه استقلال برای تماشای تیم جدیدشان لحظه شماری می کنند و این فرصت تاریخی ٣١ تیرماه و در دیدار با رقیب سنتی، این بار در کشور آلمان رخ خواهد داد.

وی همچنین اعلام کرد تنی چند از پیشکسوتان باشگاه استقلال برای همراهی تیم در این سفر حضور خواهند داشت که به منظور قدردانی از زحمات ایشان انجام می شود.

مدیرعامل باشگاه زمان انجام این سفر را پنج شنبه آینده بیان کرد و گفت: کاروان تیم استقلال روز پنج شنبه آینده راهی آلمان خواهد شد، روز شنبه و در شهر بیله فلد به مصاف پرسپولیس می رود.
کد مطلب: 12313