شهاب حسینی در "لابی" مقابل دوربین رفت
فیلمبرداری "لابی" به نویسندگی و کارگردانی محمد پرویزی در یکی از هتل‌های تهران با بازی شهاب حسینی آغاز شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۱
 
شهاب حسینی در "لابی" مقابل دوربین رفت
 
فیلمبرداری "لابی" به نویسندگی و کارگردانی محمد پرویزی در یکی از هتل‌های تهران با بازی شهاب حسینی آغاز شد.

به گزارش تحریرنو، "لابی" عنوان دومین ساخته محمد پرویزی و به تهیه کنندگی امیرشهاب رضویان است، این فیلم از مضمون اجتماعی برخوردار است و افزون بر شهاب حسینی، ساره بیات، سحر دولتشاهی، مصطفی زمانی، پگاه آهنگرانی، علیرضا آقاخانی، شهرام حقیقت دوست، هستی مهدوی فرد، آرمان درویش، آزاده صمدی، مهسا همتی، سنبل اعظمی، سارا منجزی، الهام جعفرنژاد و ارسلان امینیان در آن ایفای نقش می کنند.

"لابی" پس از دریافت پروانه ساخت، پیش تولیدی فشرده را پشت سر گذاشت تا به سرعت برای فیلمبرداری آماده شود و فیلمبرداری آن از روز جمعه ١٨ تیر ماه در تهران آغاز شده است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: لابی روایت آدمهایی ست که آمده اند چند صباحی بمانند و بروند، گاهی از کنار هم بی تفاوت می گذرند، و گاهی می مانند... هر مسافر قصه ای دارد.

برپایه این گزارش، درحالیکه پیش از این گمانه زنی هایی در خصوص این فیلم توسط برخی رسانه ها صورت گرفته بود، کارگردان "لابی" با بیان اینکه خبرهای مذکور صحت ندارد، افزود:‌ علاقه‌مندان می توانند جهت دریافت اخبار رسمی پروژه سینمایی "لابی" به منابع رسمی خبری از قبیل روزنامه های کثیرالانتشار و خبرگزاری ها و سایت های رسمی مراجعه کنند.

همچنین وبسایت فیلم سینمایی "لابی" به نشانی www.lobbymovie.ir درحال راه اندازی است و به زودی از آن رونمایی صورت خواهد گرفت.
کد مطلب: 6355