آخرین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران؛
"خفگی" ۳میلیاردی شد،"خالتور" ۷۰۰میلیون را رد کرد
آخرین آمار فروش فیلمها حاکی از فروش ۳ میلیاردی "خفگی" و "خانه دختر" دارد و فروش سایر فیلم ها همچون "خالتور" که تازه در اکران قرار گرفته به رقم ۷۰۰ میلیون رسیده است.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۷
 
"خفگی" ۳میلیاردی شد،"خالتور" ۷۰۰میلیون را رد کرد
 
آخرین آمار فروش فیلمها حاکی از فروش ۳ میلیاردی "خفگی" و "خانه دختر" دارد و فروش سایر فیلم ها همچون "خالتور" که تازه در اکران قرار گرفته به رقم ۷۰۰ میلیون رسیده است.

به گزارش تحریرنو ؛ در آخرین آمار فروش فیلم ها به غیر از "اکسیدان" که با دارا بودن حداقلی از سالن همچنان به فروش نسبی ادامه داده و به رقم فروش ۱۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون رسیده است "زرد"، "خفگی" و "خانه دختر" دیگر فیلم های صدرنشین جدول فروش هستند.

"زرد" که به تازگی سرگروهش را از دست داده در آستانه ۵ میلیاردی شدن است، "خفگی" ۳میلیارد را رد کرده و "خانه دختر" که اولین فیلم از سری آثار رفع توقیف شده است توانسته در آستانه ۳ میلیاردی شدن قرار گیرد.ملودرام "ملی و راه های نرفته اش" و فیلم کودکانه "قهرمانان کوچک" که دومی حمایت حوزه هنری را در پخش پشت خود داشته و سانس های صبح آنها هم با حضور دانش آموزان پر میشود، هر دو در آستانه دو میلیارد فروش قرار دارند.

«ایتالیا ایتالیا" هم از مرز ۱٫۵ میلیارد گذشته و "من و شارمین" هم آخرین روزهای اکران خود را در حالی می‌گذارند که هنوز فاصله ای ۲۰۰ میلیونی با ۱٫۵ میلیاردی شدن دارد.

کمدی "خالتور" از جمله آثار تازه اکران شده است که رونقی داده به گیشه پاییزی و تا اینجا رقم فروش ۷۰۰ میلیون را رد کرده است،"شنل" در مرز ۲۰۰ میلیونی شدن است که برای فیلمی در گروه آزاد رقم بدی نیست هرچند با حضور باران کوثری به عنوان بازیگر اصلی انتظار بیشتری از فیلم میرفت.

"آزاد به قید شرط" هم وضعیتی مانند "شنل" دارد و "غیرمجاز" که آن نیز در گروه آزاد روی پرده رفته فروشش از ۷۰ میلیون عبور کرده است.

قعرنشین گیشه ها "رقص پا" و "انزوا" هستند که اولی با دارا بودن ۷ سالن بعد از دو هفته تازه به ۱۰ میلیون فروش رسیده است و "انزوا" هم که به تازگی روی پرده رفته هنوز فروشش به یک میلیون تومان هم نرسیده که برای فیلمی که سرگروه استقلال را داشته آغازی نامیدکننده است.

آمار کامل فروش تا ابتداي جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶ به شرح زير است:
(تمام ارقام به تومان است)

"اکسیدان"  ۱۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون (۱۴۳روز)
"زرد"  ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون(۳۷روز)
"خفگی"  ۳میلیارد و ۷۰میلیون(۲۳ روز)
"خانه دختر"  ۲ میلیارد و ۷۰۰میلیون(۳۰ روز)
"نگار"  ۲میلیارد و ۶۷۰ میلیون (۶۵ روز)
"ملی و راههای نرفته اش"  ۱میلیارد و ۹۲۰ میلیون(۵۸ روز)
"قهرمانان کوچک"  ۱میلیارد و ۹۱۰میلیون(۳۷ روز)
"ایتالیا ایتالیا"  ۱میلیارد و ۵۲۰ میلیون(۳۷روز)
"من و شارمین"  ۱میلیارد و ۳۰۰ میلیون(۶۵ روز)
"خالتور" ۷۳۰ میلیون(۹روز)
"حقه باز دم دراز"  ۳۰۰ میلیون(۳۰ روز)
"شنل"  ۱۹۰ میلیون(۲۳روز)
"آزاد به قید شرط"  ۱۶۵ میلیون (۲۳ روز)
"غیرمجاز"  ۷۰ میلیون(۹روز)
"رقص پا"  ۱۰ میلیون(۱۶روز)
"انزوا"  ۹۰۰ هزار تومان(۲روز)
کد مطلب: 13791