جدیدترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده؛
شروع پربار "زرد" و کم فروغ "مالاریا" در سینماها
آخرین آمار فروش فیلم‌ها در حالی اعلام شد که فیلم‌های "زرد" و "مالاریا" در ابتدای اکران خود به فروش ۲۳۵ و ۴۲ میلیون تومان دست یافتند و میزان فروش "ایتالیا ایتالیا" هم اعلام نشد.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۱
 
شروع پربار "زرد" و  کم فروغ "مالاریا" در سینماها
 
آخرین آمار فروش فیلم‌ها در حالی اعلام شد که فیلم‌های "زرد" و "مالاریا" در ابتدای اکران خود به فروش ۲۳۵ و ۴۲ میلیون تومان دست یافتند و میزان فروش "ایتالیا ایتالیا" هم اعلام نشد.

به گزارش تحریرنو ؛ آخرین آمار فروش فیلم ها در حالی اعلام شد که فیلم های جدید نتوانستند آنطور که باید و شاید مخاطبین رو به سالن های سینما بکشانند؛ هرچند شروع مهر ماه و بازگشایی مدارس میتواند دلیل محکمی بر این کاهش باشد.

احمد مختاری مدیر پخش هدایت فیلم آمار فروش فیلم سینمایی "مَلی و راه‌های نرفته‌اش" به کارگردانی تهمینه میلانی را با در اختیار داشتن ۲۲ سالن در تهران ۶۶۳ میلیون تومان و با ۲۰ سالن در شهرستان ۱۵۲ میلیون تومان اعلام کرد که در مجموع به رقم ۸۱۵ میلیون تومان می‌رسد.

وی همچنین آمار فروش فیلم سینمایی "نگار" ساخته رامبد جوان را دو میلیارد و ۱۳ میلیون تومان اعلام کرد که این رقم با در اختیار داشتن ۲۲ سالن در تهران و فروش یک میلیارد و ۳۱۳ میلیونی و ۵۰ سالن در شهرستان با فروش ۷۰۰ میلیون تومانی به دست آمده است.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران هم درباره آمار فروش فیلم سینمایی "زرد" و "مالاریا" گفت: فیلم سینمایی "زرد" به کارگردانی مصطفی تقی‌زاده با در اختیار داشتن ۲۵ سالن در تهران ۲۳۵ میلیون تومان و فیلم سینمایی "مالاریا" ساخته پرویز شهبازی با ۱۸ سالن در تهران ۴۲ میلیون تومان فروش داشته است.

وی آمار فروش فیلم سینمایی "تابستان داغ" به کارگردانی ابراهیم ایرج‌زاد را با در اختیار داشتن ۳۲ سالن در تهران و شهرستان یک میلیارد و ۳۴۰ میلیون تومان اعلام کرد.

همچنین غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری آمار فروش فیلم سینمایی "قهرمانان کوچک" ساخته حسین قناعت را با در اختیار داشتن ۲۱ سالن در تهران تاکنون ۲۴ میلیون تومان اعلام کرد.

سعید خانی مدیر پخش نسیم صبا هم از اعلام آمار فروش فیلم سینمایی "دریاچه ماهی" به کارگردانی مریم دوستی به دلیل اینکه تاکنون فروش خوبی نداشته است خودداری کرد.

داریوش بابائیان مدیر پخش شکوفا فیلم درباره‌ آمار فروش فیلم سینمایی "من و شارمین" به کارگردانی بیژن شیرمرز گفت: این فیلم با در اختیار داشتن ۲۱ سالن در تهران و ۱۸ سالن در شهرستان تاکنون ۹۳۵ ملیون تومان فروش داشته است.

همچنین مهدی صباغ‌زاده مدیر دفتر پخش نیمروزفیلم گفت که آمار فروش فیلم سینمایی "ایتالیا ایتالیا" به کارگردانی کاوه صباغ‌زاده را در روز شنبه اعلام می‌کند.
کد مطلب: 13306