عضو کمیسیون عمران مجلس تاکید کرد؛
موفقیت بانک شهر در جلب اعتماد عموم
عضو کميسيون عمران مجلس شورای اسلامی، استقبال شهروندان از خدمات بانک شهر را قابل توجه دانست و گفت: خوشبختانه این بانک توانسته در جلب اعتماد عمومی به خوبی عمل کند و اين به معني کسب سرمايه‌ای است که هر سازمانی نمی تواند به راحتی به دست آورد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۸
 
موفقیت بانک شهر در جلب اعتماد عموم
 
عضو کميسيون عمران مجلس شورای اسلامی، استقبال شهروندان از خدمات بانک شهر را قابل توجه دانست و گفت: خوشبختانه این بانک توانسته در جلب اعتماد عمومی به خوبی عمل کند و اين به معنی کسب سرمايه‌ای است که هر سازمانی نمی تواند به راحتی به دست آورد.

به گزارش تحریرنو ؛ اقبال محمديان با بیان این مطلب افزود: فلسفه تأسيس این بانک کمک به مدیریت شهری شهرهای مختلف است و در همین راستا توانسته تاثیر بسزایی در عمران و آبادانی شهرها و به ویژه توسعه حمل و نقل عمومی شهرها داشته باشد.

وی تصریح کرد: بانک شهر تاکنون توانسته اقدامات بسيار جديدی در سيستم بانکی انجام دهد و بدون شک اين امکان وجود دارد که با ارائه خدمات به شهرداری های کلان شهرها ، شهرداری شهرهای ضعيف نيز بیش از پیش از خدمات این بانک شهر بهره مند شوند زيرا اين شهرها نيز پروژه های ناتمامی دارند که برای تکميل نیاز به حمایت دارد.

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشرفت های اخیر بانک شهر در حوزه بانکداری الکترونیک، خاطرنشان کرد: دنيای امروز، دنيای سرعت و عصر اطلاعات و پيشرفت تکنولوژی است، بر اين اساس خوشبختانه بانک شهر توانسته اقدامات جديد و قابل توجهی در این حوزه انجام دهد که اين موضوع توانسته این بانک را از سایر بانک ها متمايز کند.
کد مطلب: 15546