ملاقات عضو شورای اسلامی شهر تهران با شهروندان محله منیریه
زهرا نژاد بهرام عضو شورای اسلامی شهر تهران ، در برنامه ملاقات مردمی با دهها نفر از شهروندان محله منیریه در منطقه ۱۱ ملاقات و به مشکلات طرح شده از سوی آنان رسیدگی کرد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۶
 
ملاقات عضو شورای اسلامی شهر تهران با شهروندان محله منیریه
 
زهرا نژاد بهرام عضو شورای اسلامی شهر تهران ، در برنامه ملاقات مردمی با دهها نفر از شهروندان محله منیریه در منطقه ۱۱ ملاقات و به مشکلات طرح شده از سوی آنان رسیدگی کرد.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱، در این دیدار که با حضور زهرا نژاد بهرام، نصرالله آبادیان شهردار منطقه، لاله قیاسی شهردار ناحیه ۲ ، معاون شهرسازی منطقه و دبیر شورایاری محله منیریه برگزار شد؛ بیش از ۱۰ نفر از شهروندان این محله مسائل و درخواست های خود را با عضو شورای اسلامی شهرتهران مطرح کرده و دستورات لازم برای تسریع در روند رسیدگی و رفع مشکلات صادر شد.
آبادیان شهردار منطقه ۱۱، عمده درخواست های شهروندان در دیدار با نژاد بهرام عضو شورای اسلامی شهر تهران را؛ مشکلات ملکی، تخفیف و تقسیط،اشتغال، ترافیک سطح محله، تخریب و نوسازی، مجوز تعمیرات، تغییر کاربری و ... عنوان و خاطر نشان کرد: علاوه بر دیدارهای مردمی که روزهای دوشنبه هر هفته در منطقه برگزار می شود؛ اعضای شورای اسلامی شهر تهران نیز به صورت دوره ای با شهروندان محلات ملاقات کرده و به درخواست هایشان رسیدگی می کنند.
در این جلسه نژاد بهرام عضو شورای اسلامی شهر تهران رویکرد اصلی شهرداری تهران را گسترش فضای سبز دانست و گفت: محله منیریه از محله های قدیمی و تاریخی شهر تهران است و طبیعتا باید رسیدگی بیشتری در برنامه کاری شهرداری تهران قرار گیرد. یکی از مشکلات این محله کمبود فضای سبز در این محله است که باید نسبت به تکمیل فضاهای سبز سطح منطقه از نظر سرویس بهداشتی، نصب نیمکت های استراحت، بهسازی، نورپردازی، زیباسازی و ... اقدام شود.
در این جلسه نصرالله آبادیان شهردار منطقه ۱۱ به آمادگی ستاد بحران این منطقه در مواقع اضطرار اشاره کرد و توضیح داد: با توجه به اینکه بافت منطقه ۱۱ بویژه محله منیریه بافت فرسوده به شمار میرود و برخی ساختمان های این محله در معرض خطر هستند، زلزله چهارشنبه شب تهران یک هشدار بسیار جدی برای ما بود.
آبادیان افزود: در تلاش هستیم تا لیستی کامل از فضاهای خالی و امن برای مواقع خطر آماده کنیم و و با بروشورهای اطلاع رسانی آدرس های امن را در اختیار شهروندان قرار دهیم تا بدانند که در مواقع اضطرار باید به کدام سمت حرکت کنند.
گفتنی است این برنامه روز شنبه دوم دی ماه با هدف ایجاد فرصت برابر برای ارتباط مستقیم با مدیران شهری و رفع مشکلات شهروندان در سالن اجتماعات ناحیه ۲ منطقه ۱۱ برگزار شد.
کد مطلب: 14295