در چهارمین گردهمایی ایران- اروپا صورت گرفت؛
دیدار و مذاکره مدیران عامل شرکت های بیمه پارتنر ری و "ما"
بیش از ۴۵۰ نماینده از ۳۰ کشور مختلف در گردهمایی ایران و اروپا با موضوع تجارت و سرمایه گذاری در زوریخ سوئیس حاضر و نمایندگان بیمه "ما"و روسای شرکت های بیمه "پارتنر ری" به تبادل نظر پرداختند.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۶
 
دیدار و مذاکره مدیران عامل شرکت های بیمه پارتنر ری و "ما"
 
بیش از ۴۵۰ نماینده از ۳۰ کشور مختلف در گردهمایی  ایران و اروپا با موضوع تجارت و سرمایه گذاری در زوریخ سوئیس حاضر و نمایندگان بیمه "ما"و روسای شرکت های بیمه "پارتنر ری" به تبادل نظر پرداختند.

به گزارش تحریرنو ؛ در دومین روز این گردهمایی، مجید صفدری مدیرعامل شرکت سهامی بیمه "ما" با حضور در ساختمان هفتمین بیمه گر دنیا با آقای کلارک مدیرعامل شرکت پارتنر ری دیدار و مذاکره کردند

در این دیدار که حجت بهاری فر عضو هیات مدیره بیمه "ما" و احسان همتی سرپرست بیمه های اتکایی و امور بین الملل نیز حضور داشتند بر گسترش روابط فی مابین و همکاری های بیشتر تاکید نموده و خواستار روابط گسترده تر و انجام فعالیت های نوین بیمه ای شدند و توافقات جلسه قبلی را که در ایران برگزار شده بود را پیگیری نمودند.

همچنین مقرر گردید روش های جدید بازاریابی و تبلیغات اثرگذار در بیمه جهت ترغیب جامعه ، روشهای جدید مشتری مداری،چگونگی خلق محصولات جدید بیمه ای،تکنولوژی ها و نرم افزارهای جدید خدمات رسانی بیمه ای، ساختارهای منعطف سازمانی در بیمه گری و ساز و کار های فروش اثرگذار در بیمه های عمر در دستور کار طرفین قرار گیرد.

گفتنی است این دیدار پس از توافقات صورت گرفته بین طرفین در سفر اخیر سالواتوره مدیر بازاریابی و فروش این شرکت به ایران انجام گرفت.

شایان ذکر است شرکت پارتنر ری بعنوان هفتمین شرکت اتکایی دنیا با ۱۵ شعبه در سراسر جهان از جمله منطقه منا ( MENA ) یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین شرکت های اتکایی دنیاست و ریسک های بیمه های مهندسی ، باربری و انرژی شرکت سهامی بیمه "ما" را اتکایی نموده است.

هیات ایرانی شامل دکتر مهدی کرباسیان مدیرعامل ایمیدرو، خسروشاهی قائم مقام بیمه مرکزی، دکتر سعیدی مدیرعامل کشتیرانی ج.ا.ا ، دکتر کردزنگنه رییس هیات مدیره بیمه معلم و مظلومی مدیرعامل بیمه تعاون به همراه هیاتی از بیمه "ما" حضور داشتند.
کد مطلب: 13359