قابلیت جدید اینستاگرام برای کاربران اندرویدی
اینستاگرام در حال به‌روز رسانی جدیدی است که به کاربران اندرویدی اجازه می‌دهد چند حساب را در یک دستگاه باز کنند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۷
 
قابلیت جدید اینستاگرام برای کاربران اندرویدی
 
اینستاگرام در حال به‌روز رسانی جدیدی است که به کاربران اندرویدی اجازه می‌دهد چند حساب را در یک دستگاه باز کنند.

به گزارش تحریرنو، اینستاگرام، شبکه‌ی اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن تصاویر مختلف است که در ماه‌های اخیر با عرضه‌ی برنامه‌های جدیدی مانند HyperLapse ،‌Layout یا بومرنگ توانست نگاه‌های بیش‌تری را به‌خود جلب کند.


برنامه‌ی اخیری که اینستاگرام معرفی کرد اپلیکیشن Boomerang بود که با استفاده از یک رابط کاربری ساده و زیبا می‌توانست به‌صورت خودکار تصاویر GIF را همانند یک ویدئو در گالری اسمارت فون‌های کاربرانش ذخیره کند. کاربران با فعال‌کردن این برنامه می‌توانند خروجی نهایی آن‌را در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام به اشتراک بگذارند.

اکنون اینستاگرام در حال فعالیت روی اپلیکیشن جدیدی است که به کاربران اندرویدی اجازه می‌دهد تا چندین حساب کاربری را در یک دستگاه در اختیار داشته باشند. بدین معنا که کاربران می‌توانند یک حساب کاری و همین‌طور یک حساب شخصی را روی یک دستگاه داشته باشند. این قابلیت جدید را می‌توان در نسخه‌ی ۷.۱۲.۰ که هنوز برای عموم مردم عرضه نشده نیز یافت.

کاربران با ثبت‌نام در آزمایش رسمی Play Store Beta اینستاگرام می‌توانند یک شات از به‌روز رسانی این برنامه را دریافت کرده یا فایل های APK files را از APK Mirror دانلود و نصب کنند.

کاربرانی که نسخه‌ی ۷.۱۲.۰ را نصب می‌کنند باید به‌قسمت تنظیمات Setting رفته و گزینه‌ی جدید Add Account را زیر قسمت Clear Search History انتخاب کنند.

کاربران با استفاده از این قابلیت جدید می‌توانند حساب‌های مختلف کاری و شخصی خود را چک کرده یا از برنامه خارج شده یا هر دو را فعال نگه دارند. اما هنوز زمان این به‌روز رسانی اعلام نشده است.
کد مطلب: 3467