برنامه اجراهای چهارمین روز از جشنواره موسیقی فجر
چهارمین روز از جشنواره موسیقی فجر امسال، شنبه (۲۷ بهمن ماه) میزبان ارکسترها و گروه‌های موسیقی در سبک‌های گوناگون است.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۴
 
برنامه اجراهای چهارمین روز از جشنواره موسیقی فجر
 
چهارمین روز از جشنواره موسیقی فجر امسال، شنبه (۲۷ بهمن ماه) میزبان ارکسترها و گروه‌های موسیقی در سبک‌های گوناگون است.

به گزارش تحریرنو ؛ ارکستر رتوریک به رهبری نصیر حیدریان در چهارمین روز از جشنواره موسیقی فجر سی و چهارم (۲۷ بهمن ماه)، ساعت ۱۸:۳۰ در تالار وحدت روی صحنه می‌رود. همچنین گروه پایور به رهبری سعید ثابت و گروه تنبک محمد اسماعیلی در همین سالن ساعت ۲۱:۳۰ اجرا خواهد داشت.

تالار رودکی نیز در روز شنبه ساعت ۱۸:۳۰ میزبان گروه موسیقی دانشگاه هنر (سنتی و کلاسیک) خواهد بود و ساعت ۲۱:۳۰ در همین سالن رافائل میناسکانیان تک‌نوازی پیانو خواهد داشت.

همچنین گروه خنیاگران مهر به رهبری بهزاد عبدی ساعت ۱۹ در ایوان شمس اجرا می‌کند.

برگزیدگان جشنواره جوان در سبک‌های سنتی، کلاسیک و نواحی نیز ساعت ۱۸:۳۰ و دونوازی کمانچه و دودوک (حسام اینانلو، رضا عسگرزاده) در ساعت ۲۱:۳۰ در فرهنگسرای نیاوران اجرا خواهند داشت.

ارکستر سازهای ایرانی فارابی به رهبری محمدحسین ابوفاضلی) و گروه سماع قزوین به رهبری فریدون محمد بیگی ساعت ۱۹ در برج آزادی روی صحنه می‌روند.

سالن سوره حوزه هنری نیز که امسال میزبانی موسیقی نواحی را در جشنواره موسیقی فجر بر عهده گرفته است، روز شنبه ساعت ۱۹ اجرای گروه نوای سیمره کوهدشت و گروه ترنگ و ئاسو را خواهد داشت.

همچنین علیرضا طلیسچی ساعت ۱۸:۳۰ و علی رهبری، آرین بهاری (گروه پازل) ساعت ۲۱:۳۰ در برج میلاد روی صحنه می‌روند.

خانه سینما نیز فیلم‌های «برف» از مهران زینب پخش و «بن بست» از مصطفی شیری را ساعت ۱۶:۳۰ نمایش می‌دهد. همچنین فیلم «ساز و مهر» از محسن نظری و مرجان قنبری مهر ساعت ۱۸:۳۰ به نمایش درخواهند آمد.

سی‌وچهارمین جشنواره موسیقی فجر از ۲۴ تا ۳۰ بهمن ماه برگزار می‌شود.
کد مطلب: 17932