دبیر هنری هفتمین جشنواره هنرجوان معرفی شد
سید حمید شریفی آل هاشم گرافیست و نقاش طی حکمی از سوی مجدالدین معلمی، به عنوان دبیر هنری «هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی هنر جوان» منصوب شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۶
 
دبیر هنری هفتمین جشنواره هنرجوان معرفی شد
 
سید حمید شریفی آل هاشم گرافیست و نقاش طی حکمی از سوی مجدالدین معلمی، به عنوان دبیر هنری «هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی هنر جوان» منصوب شد.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی سپهر سوره هنر، در متن حکم مجدالدین معلمی، معاون هنری حوزه هنری به سید حمید شریفی آل هاشم آمده است:

هنرمند ارجمند
جناب آقای سید حمید شریفی آل هاشم

نظر به تجربه های هنری جنابعالی، به پیشنهاد مدیر محترم مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری به موجب این حکم به سمت دبیر هنری «هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی هنر جوان» منصوب می شوید.

امید است با توجه به سوابق و تجارب ارزمنده شما در تبلور و پایایی هنر انقلاب و تخصص، شناخت و اشراف تان در حوزه هنرهای تجسمی و همچنین با بهره گیری از تجارب پیشکسوتان و اساتید هنر تاثیرگذار تجسمی در مسیر تحقق اهداف این جشنواره هنری پیروز و سربلند باشید.

سید حمید شریفی آل هاشم متولد سال ۱۳۴۲ در تهران گرافیست و نقاش است. وی دارای مدرک کارشناسی نقاشی از دانشکده هنرهای زیبای تهران و کارشناسی ارشد ارتباط تصویری از دانشگاه تربیت مدرس است. تاکنون دبیر چند نمایشگاه و دوسالانه هنری بوده و عضویت در شوراهای تخصصی و داوری جشنواره ها و دوسالانه های هنری، مدیریت هنری نشریات، مراکز انتشاراتی مختلف و مراکز فرهنگی و هنری، حضور در بیش از ۱۰۰ نمایشگاه جمعی داخل و خارج کشور، برپایی ۹ نمایشگاه انفرادی، تدریس در دانشگاه های هنر تهران، الزهرا و شاهد از جمله سوابق این هنرمند حوزه تجسمی است.

گفتنی است هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی هنر جوان به همت موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر و با همکاری مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری دی ماه امسال در ۶ بخش طراحی، پوستر، کارتون، کاریکاتور، تصویرسازی و عکس برگزار می شود. آخرین مهلت ثبت نام و ارسال اثر به دبیرخانه این رویداد ۲۸ آذر ماه است و جزئیات و مقررات آن در سایت سپهر سوره هنر به نشانی www.artfest.ir قرار دارد.
کد مطلب: 16951