آغاز پیش فروش آلبوم «حالا که می روی» معتمدی
پیش فروش آلبوم «حالا که می روی» با صدای محمد معتمدی از امروز ۲۷ بهمن ماه آغاز شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۵
 
آغاز پیش فروش آلبوم «حالا که می روی» معتمدی
 
پیش فروش آلبوم «حالا که می روی» با صدای محمد معتمدی از امروز ۲۷ بهمن ماه آغاز شد.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی مرکز ماوا، پیش فروش آلبوم «محمد معتمدی» با عنوان «حالا که می روی» به همت مرکز ماوا سرانجام عصر روز شنبه ۲۷ بهمن ماه ۹۷ با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز شد.

«حالا که می‌روی» تازه ترین اثر محمد معتمدی خواننده شناخته شده موسیقی کشورمان است که در ۸ قطعه اجرا و تنظیم شده است.

این آلبومِ عاشقانه با آهنگسازی فرید سعادتمند و براساس اشعار محمد مهدی سیار و برگرفته از کتاب رودخوانی است، در این اثر قطعات «باور نمی کنی»، «دل های فروشی»، «حالا که می روی»، «نشانی»، «غم پنهان»، «آفرینش»، «کوچه ی انتظار» و «کجایی» آمده است.

علاقمندان به این آلبوم هم اکنون می توانند با مراجعه به دو سایت http://music.firstart.tv/f/b۷tE۴۵ar و یا https://beeptunes.com/album/۵۲۴۳۸۴۳۶۸ این اثر را پیش خرید کنند.

این آلبوم در دو نسخه دیجیتال آنلاین ( با دو کیفیت معمولی و عالی) و دیجی پک عرضه خواهد شد.
گفتنی است آلبوم «حالا که می روی» محمد معتمدی اول اسفند ماه با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در تمامی فروشگاه های معتبر سراسر کشور توزیع می شود‌ و علاقه مندان جهت تهیه نسخه فیزیکی آن می توانند اقدام کنند.

نوازندگان این آلبوم عبارتست از: میثم مروستی، علیرضا دریایی، آتنا اشتیاقی، پوررنگ پورشیرازی، رضا تاجبخش، مسعود آرامش، میلاد بیضا، پریسا دلفانی، میلاد سعدی، حمید دلنوازی، آرین قیطاسی، مهرداد عالمی، آرش ناصرالمعمار، بهزاد رواقی، امیر فرهنگ اسکندری و فرشید سعادتمند و تنظیم: فرید سعادتمند، هومن نامداری، میلاد بیضا و علی مزیدی.
کد مطلب: 17941