احداث بنای یادمان شهدای گمنام در بوستان رضوان منطقه ۱۰
در راستای زنده نگهداشتن نام و یاد شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، بنای یادمان شهدای گمنام در بوستان رضوان احداث می شود.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۴
 
احداث بنای یادمان شهدای گمنام در بوستان رضوان منطقه ۱۰
 
در راستای زنده نگهداشتن نام و یاد شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، بنای یادمان شهدای گمنام در بوستان رضوان احداث می شود.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰، امیر قاسمی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۰ اظهار کرد: کار طراحی بنای مزار شهدای گمنام بوستان رضوان به پایان رسیده و به زودی عملیات ساخت این یادمان آغاز می شود.

وی افزود: با عنایت به این که در سال گذشته با حضور حماسی مردم مومن و ولایتمدار و مسئولین، دو تن از شهدای گرانقدر در این بوستان تشییع و خاکسپاری شده اند لذا تلاش می شود تا پایان سال ۹۷ و سالگرد خاکسپاری این دو شهید عملیات احداث تکمیل شود و طی مراسم با شکوهی با حضور شهروندان به بهره برداری برسد.

همایش دوچرخه سواری به مناسبت روز جهانی هوای پاک در منطقه ۱۰

آحاد مختلف شهروندان با اجتماع در مقابل ساختمان ستادی منطقه و شرکت در همایش دوچرخه سواری و بهره مندی از برنامه های فرهنگی، روز هوای پاک را همراه با مدیران شهری منطقه ۱۰ گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰، همزمان با روز هوای پاک، ویژه برنامه گرامیداشت این روز با حضور شهردار منطقه، گروه های مردمی، شورایاران، دانش آموزان، مدیران و پرسنل منطقه با هماهنگی پلیس راهور در خیابان آزادی مقابل ساختمان ستادی منطقه برگزارشد.

در این روز سرد زمستانی، آحاد شهروندان از ویژه برنامه های تدارک دیده شده بهره مند شدند و همگام با مسئولین شهری منطقه مسیر تعیین شده در خیابان آزادی را با دوچرخه رکاب زدند.

شایان ذکر است در این برنامه سهیلا صادق زاده شهردار منطقه عمده پیام این همایش را معرفی الگوهای برتر حمل و نقل عمومی و همچنین آگاه سازی شهروندان نسبت به حفظ محیط زیست و همکاری و مشارکت آنان برای داشتن رفتارهایی متناسب با کاهش آلودگی هوا عنوان کرد.

در خاتمه مراسم نیز یک دستگاه دوچرخه به قید قرعه به یکی از شرکت کنندگان اهدا شد.

شایان ذکر است فعالیت غرفه های فضای سبز و حمل و نقل و ترافیک از دیگر برنامه های این همایش پرمخاطب بود.
کد مطلب: 17789