شهردار منطقه ۲۲؛
تغییر رویکردها ضرورت تغییر مدیریت هاست
شهردار منطقه ۲۲ گفت: تغییر سیاست ها و رویکردها در مجموعه مدیریت شهری شهر تهران، ضرورت انتخاباتی است که در اردیبهشت ماه انجام شد، انتخابات نشان داد که مردم خواستار تغییرات هستند و از افراد جدیدی که انتخاب کردند؛ انتظارات جدیدتری دارند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۴
 
تغییر رویکردها ضرورت تغییر مدیریت هاست
 
شهردار منطقه ۲۲ گفت: تغییر سیاست ها و رویکردها در مجموعه مدیریت شهری شهر تهران، ضرورت انتخاباتی است که در اردیبهشت ماه انجام شد، انتخابات نشان داد که مردم خواستار تغییرات هستند و از افراد جدیدی که انتخاب کردند؛ انتظارات جدیدتری دارند.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، دکتر نوذرپور شهردار منطقه در جلسه ای که به منظور تکریم و معارفه قائم مقام و معاون حمل و نقل و ترافیک این منطقه برگزار شد، در خصوص تغییر رویکردها، سیاست ها و برنامه های کاری اظهار کرد: عمر مدیریتی نظام های سیاسی که متکی برآراء مردم پایه ریزی می شوند؛ و بر اساس انتخابات برای مردم، مدیریت می شوند،عمدتا ۴ الی ۵ سال است. در این بین تغییرات مدیریت ها امری اجتناب ناپدیر است و اگر قرار بر این بود تا مدیریت ها به صورت مستمر باشد؛ برگزاری انتخابات، امری کاملا بی فایده به نظر می رسید. نیاز جامعه بشری بر این است که مدیریت ها برای ارائه خدمات بهتر تغییر پیدا کرده و به دنبال آن، تغییر و تحولی در نحوه اداره یک جامعه شکل گیرد.

وی افزود: بی شک تغییرو تحولاتی که در بدنه مدیریت یک مجموعه ایجاد می شود، به معنی نفی مدیران قبلی و اثبات مدیران فعلی نیست. این یک نیاز جامعه است برای تغییر و تحول و امکانی برای دوباره اندیشیدن و دوباره نگاه کردن را برای مدیران فراهم می کند. مدیری که از یک جایگاه مدیریتی به جایگاه دیگر مثلا از یک منطقه به منطقه دیگری می رود؛ باید قاعدتا اولین دغدغش این باشد، با تحرک، نوآوری و حرکت، آغازگر یک کار نو و یک حرکت جدید باشد؛ تا خود را در جایگاهی که قرار گرفته به اثبات برساند.

شهردار منطقه ۲۲ اضافه کرد:همه ما به عنوان مدیر یک اداره و یا یک مجموعه، باید خود را در همه حال، در معرض قضاوت افراد ببینیم و از این فرصت برای بازنگری در نحوه مدیریتی خود استفاده نماییم. قرار گیری در یک جایگاه مدیریتی جدید، به ما کمک خواهد کرد تا دانسته های قبل را اصلاح و تکمیل کنیم واین تجارب را در اختیار جامعه قرار می دهم. قطعا تجاربی که همه ما در جاها و مناسب مختلف بدست آورده ایم؛ می تواند به عنوان توشه راهی برای مسئولیت ها و افتخارات جدید در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد؛ چرا که همه ما مشروعیت خدمتمان را از این نظام گرفته و باید به این نظام وفادار بوده و باید برای اعتلای آن تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه تغییر رویکردها، ضرورت تغییر مدیریت هاست، بیان کرد: تغییر سیاست ها و رویکردها در مجموعه مدیریت شهری شهر تهران، ضرورت انتخاباتی است که در اردیبهشت ماه انجام شد، انتخابات نشان داد که مردم خواستار تغییرات هستند و افراد جدیدی را که انتخاب کردند؛ از آنها انتظارات جدیدی دارند. مردم نشان دادند که کلیه کارهای مدیران خود را ارزیابی می کنند که این انتظارات محقق می شود یا نه؟ مردم کسانی را که در انتخابات به آنها رای دادند را براساس میزان خدماتی که دریافت می کنند، ارزیابی خواهند کرد.
کد مطلب: 14214