مدیر باشگاه هواداران جشنواره جهانی فیلم فجر؛
باشگاه هواداران جشنواره جهانی فجر می‌تواند در طول سال فعالیت کند
مدیر باشگاه هواداران جشنواره جهانی فیلم فجر گفت: باشگاه هواداران جشنواره می‌تواند در طول سال به فعالیت خود ادامه دهد و فیلم‌های برگزیده این رویداد را برای اعضا نمایش دهد.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۲
 
باشگاه هواداران جشنواره جهانی فجر می‌تواند در طول سال فعالیت کند
 
مدیر باشگاه هواداران جشنواره جهانی فیلم فجر گفت: باشگاه هواداران جشنواره می‌تواند در طول سال به فعالیت خود ادامه دهد و فیلم‌های برگزیده این رویداد را برای اعضا نمایش دهد.

به گزارش تحریرنو ؛ شادمهر راستین درباره مهمترین علت تشکیل باشگاه هواداران جشنواره جهانی فیلم فجر افزود: باشگاه هواداران به این دلیل به وجود آمد تا علاقه‌مندان و کسانی که می‌خواهند از برنامه‌های جشنواره، نمایش فیلم‌ها، کارگاه‌های آموزشی و دیگر برنامه‌های جانبی استفاده کنند، شناسایی شوند.

وی تصریح کرد: همچنین با این اقدام یک بانک اطلاعاتی به وجود می‌آید تا ارتباطی دوطرفه بین علاقه مندان و مدیران سینمایی به وجود بیاید و با ساماندهی این افراد، قبل از شروع جشنواره علاقه مندان با برنامه‌های خود برای استفاده از جشنواره آشنا شوند.

مدیر باشگاه هواداران جشنواره جهانی فیلم فجر ادامه داد: روی این اصل دبیر جشنواره برای ایجاد انگیزه در جهت راه اندازی بانک اطلاعاتی، تصمیم گرفت، برای کسانی که از طریق ثبت‌نام بلیت تهیه می‌کنند تا سقف ۶۰ درصد تخفیف دهد.

راستین گفت: راه اندازی بانک اطلاعاتی باعث می‌شود قبل از شروع اکران فیلم‌ها بدانیم چه تعداد بلیت به چه کسانی فروختیم و آیا فیلم ها را می بینند و در نظر خواهی شرکت می کنند. این نوعی ارتباط دوطرفه و مشترک با مخاطبان جشنواره است.

این منتقد و نویسنده سینمایی با بیان اینکه این مخاطبان عمومی سینما نیستند بلکه علاقه مند و پیگیران سینما به حساب می آیند، افزود: با ساماندهی این افراد آنها می توانند در طول سال از دستاوردی که در جشنواره کسب کرده‌‎اند، استفاده کنند.

راستین با بیان اینکه اعضای باشگاه امکان استفاده از کارگاه‌های فیلمنامه نویسی و صدا را هم دارند، خاطرنشان کرد: آقای میرکریمی دبیر جشنواره این رویداد را یک دستاورد فرهنگی برای ایرانی‌ها می‌داند و یک دانشجوی ایرانی در هر رشته‌ای می‌تواند از طریق جشنواره‌های بین‌المللی با جهان، تمدن، فرهنگ‌ها و اقوام مختلف آشنا شود.

مدیر باشگاه هواداران جشنواره جهانی فیلم فجر اظهار داشت: با گسترش و علمی کردن فعالیت باشگاه هواردان جشنواره می توان یک بحث میان رشته‌ای به وجود آورد و در واقع با چنین هدف هایی باشگاه به وجود آمده و امیدوارم مورد استقبال قرار بگیرد.

سی وپنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر از یکم تا هشتم اردیبهشت ماه به دبیری رضا میرکریمی در پردیس چارسو برگزار می شود.
کد مطلب: 11280