با اضافه شدن بخش انیمیشن؛
تمدید مهلت ثبت اثر در جشنواره ملی فیلم دانشجویی
همزمان با اعلام اضافه شدن بخش انیمیشن ،مهلت ثبت اثر در هفتمین جشنواره ملی فیلم دانشجویی کشورتا ۲۵ دی تمدیدشد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۸
 
تمدید مهلت ثبت اثر در جشنواره ملی فیلم دانشجویی
 
همزمان با اعلام اضافه شدن بخش انیمیشن ،مهلت ثبت اثر در هفتمین جشنواره ملی فیلم دانشجویی کشورتا ۲۵ دی تمدیدشد.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی هفتمین جشنواره ملی فیلم دانشجویی، مهلت ثبت اثر در هفتمین جشنواره فیلم دانشجویی تا ۲۵ دی ماه تمدید شده و علاقه مندان می توانند آثار خود را در بخش فیلم های کوتاه ، داستانی ، مستند کوتاه و بلند و فیلمنامه به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.

همچنین بخش انیمیشن نیز به این جشنواره افزوده شده و علاقه مندان می توانند آثار خود را با موضوع آسیب های اجتماعی با تاکید بر پیشگیری از اعتیاد به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

به برگزیدگان بخش انیمیشن در بخش بهترین فیلم تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به همراه ۱۵ میلیون ریال جایزه نقدی، به بهترین کارگردانی تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به همراه ۱۲ میلیون ریال جایزه نقدی و به بهترین دستاورد فنی و هنری تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به همراه ۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی اهدا می شود.

دانشگاه سیستان و بلوچستان با همکاری اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و ستاد مبارزه با مواد مخدر، هفتمین جشنواره ملی فیلم دانشجویی را در دو بخش فیلم و فیلمنامه باهدف نمایش آثار دانشجویی باموضوع "آزاد" و"پیشگیری ازاعتیاد" در اسفندماه۹۶ در شهر زاهدان برگزار می کند.

جشنواره ملی فیلم دانشجویی، تلاشِ کوچکی است برای جمع آوری ایده های هنرمندانه دانشجویان جوان ایرانی و ارتقاء سطح بینش و آگاهی و افزایش امید به آینده ای بهتر.

دانشجویان به دلیل حضور در بطن اجتماع و داشتن نگاهی هنری آمیخته با رویکرد منتقدانه و دغدغه مند می توانند در زمینه تولیدات هنری سهم ارزنده ای داشته باشند.

آخرین مهلت ارسال فیلم و فیلمنامه ۳۰ دی ماه اعلام شده است و اطلاع رسانی آثار پذیرفته شده در بخش فیلم، فیلمنامه نیمه دوم بهمن اعلام می شود.

همچنین این رویداد فرهنگی از ۷ تا ۱۰ اسفند برگزار خواهد شد.

مدت زمان آثار در بخش فیلم به طورکلی شامل سه بخش می باشدکه عبارتنداز:

بخش کوتاه داستانی :از ۱ تا ۳۰ دقیقه
بخش مستند (کوتاه) از ۱۰ تا ۳۰ دقیقه
بخش مستند (بلند) بیشتراز۳۰ دقیقه

این جشنواره در سطح ملی برنامه ریزی شده و کلیه دانشجویان دانشگاه های دولتی و غیر دولتی می توانند در این جشنواره شرکت کنند. همچنین آثارتولیدشده ازسال۱۳۹۲ که در دوره گذشته جشنواره به نمایش در نیامده می توانند.

متقاضی شرکت در این دوره ازجشنواره باشند ومحدودیتی درتعداد آثار ارسالی برای دانشجویان وجود ندارد.

متقاضیان شرکت در جشنواره باید با مراجعه به پرتال جشنواره به آدرس http://stufilmfestival.ir نسبت به ثبت فرم تقاضا اقدام کرده و تا تاریخ اعلام شده نسخه بازبینی را به دبیرخانه تحویل دهند.

نشانی و شماره تماس دبیرخانه
زاهدان، خیابان دانشگاه، دانشگاه سیستان و بلوچستان،معاونت فرهنگی و اجتماعی

آدرس سایت جشنواره بخش فیلم و فیلمنامه http://stufilmfestival.ir

شماره تماس: ۳۱۱۳۶۳۲۱-۰۵۴ و ۳۱۱۳۶۳۲۵-۰۵۴
شماره فکس : ۳۳۴۴۷۱۲۳-۰۵۴

علاقه مندان برای آگاهی از جوایز هر بخش و مجموعه کامل قوانین حضور در این رویداد به ادرس http://stufilmfestival.ir/آیین-نامه/مراجعه کنند.
کد مطلب: 14430