برگزاری نشست "نگاهِ عکاسانه" در زاهدان
نشست تخصصی "نگاهِ عکاسانه" با حضور "مجید شقایی فلاح" در زاهدان برگزار می شود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۲
 
برگزاری نشست "نگاهِ عکاسانه" در زاهدان
 
نشست تخصصی "نگاهِ عکاسانه" با حضور "مجید شقایی فلاح" در زاهدان برگزار می شود.

به گزارش تحریرنو ؛ انجمن سینمای جوانان ایران - دفتر زاهدان با همکاری کانون عکاسان مستقل استان سیستان و بلوچستان اقدام به برگزاری نشست تخصصی "نگاهِ عکاسانه" با حضور " مجید شقایی فلاح" می نمایند.

"مازیار مشتاق گوهری" سرپرست انجمن سینمای جوانان ایران - دفتر زاهدان با بیان این خبر گفت: استان سیستان و بلوچستان با توجه به طبیعت و موقعیت جغرافیایی خاصی که دارد ، می تواند بستری برای ایجاد و تولید آثار فاخر عکاسی در ژانرهای مختلف باشد . برگزاری چنین نشست هایی موجب رشد و ارتقاء سطح کمی و کیفی دانش بصری و عکاسانه ی نسل جوان و پر استعداد این خطه از کشور می گردد.

وی افزود: "مجید شقایی فلاح" مدرس این نشست تخصصی دو روزه از عکاسان و فعالان تدریس عکاسی است که سابقه ی حضور در جشنواره ها و نمایشگاه های داخلی و خارجی و یک دهه تدریس در زمینه ی عکاسی را در کارنامه ی خود دارد‌.

این نشست تخصصی ۱و۲ شهریور از ساعت ۱۶ تا ۲۰ ، در انجمن سینمای جوانان ایران _ دفتر زاهدان برگزار می گردد.

ايده يابى و روش هاى گسترش ايده، تعريف خيال و نقش آن در عكاسى، شناخت رسانه اى به نام "عكاسى"، ارتباط بصرى و ويژگى هاى كادر، ذهنيت عكاسانه و خلق اثر هنرى، مصاديق نگاه عكاسانه و تحليل آثار از جمله مباحثی هستند که در نشست تخصصی "نگاهِ عکاسانه" مطرح می شوند.

لازم به ذکر است، به تمامی شرکت کنندگان این نشست ، پس از پایان "گواهی شرکت" داده می شود.
کد مطلب: 16531