با انجام بیش از یکصد میلیون سفر موفق در صحت کامل؛
اسنپ می‌بایست امن‌ترین سرویس هوشمند حمل‌و‌نقل در ایران باشد
مدیر اجرایی اسنپ در تازه‌ترین اظهارنظر خود از بهبود عملکرد این سامانه در بحث امنیت خبر داد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۸
 
اسنپ می‌بایست امن‌ترین سرویس هوشمند حمل‌و‌نقل در ایران باشد
 
مدیر اجرایی اسنپ در تازه‌ترین اظهارنظر خود از بهبود عملکرد این سامانه در بحث امنیت خبر داد.

به گزارش تحریرنو ؛ شهرام شاهکار در این بیانیه که امروز در سایت و شبکه‌های مجازی اسنپ منتشر شد، خطاب به کاربران این سامانه گفته است:

شهروندان عزیز، خانواده محترم اسنپ، مسافران و همراهان گرامی

اینجانب بابت خبر ناخوشایند اخیر مبنی بر حادثه‌ای که در یکی از سفرهای اسنپ اتفاق افتاده است، عمیقا متاسف و ناراحتم، و به شما یقین می‌دهم که اسنپ در هر شرایطی کنارتان می‌ایستد. ما در مسیر شفاف‌سازی دلایل بروز این اتفاق ناگوار، به دستگاه‌های انتظامی و قضایی کشور عزیزمان اطمینان کامل داریم، و همانند گذشته، نهایت همکاری را برای روشن شدن حقیقت با دستگاه‌های مذکور خواهیم داشت.

اسنپ تا کنون بیش از ۱۰۰ میلیون سفر موفق را در صحت کامل به انجام رسانده است و صدها هزار هم‌راه (راننده) معتمد، مسوول و سخت‌کوش از طریق این سامانه به خدمات‌رسانی و کسب روزی می‌پردازند.

امنیت کاربران مسافر و راننده اسنپ، همیشه مهمترین اولویت ما بوده است، آنقدر که رخ دادن حتی یک حادثه ناگوار را در بین میلیون‌ها سفر موفق، نمی‌پذیریم. اسنپ می‌بایست امن‌ترین سرویس هوشمند حمل‌و‌نقل در ایران باشد و هیچ باوری غیر از این برای ما‌ مورد قبول نیست.

متهم این حادثه با سو‌ءاستفاده از اطلاعات و هویت فردی دیگر موفق به فریبکاری شده و در فرآیند تایید صلاحیت راننده در اسنپ تخطی کرده است، بنابراین ما برای بالا بردن هرچه بیشتر امنیت سفرها، اقداماتی فوری و جدی را در دستور کار خود قرار داده‌ایم. از این پس، تایید هویت هر راننده از سوی سه ناظر و کارشناس با تجربه و متخصص اسنپ بطور مجزا صورت می‌گیرد.

همچنین تا اطلاع ثانوی، فرآیند ثبت‌نام رانندگان را در سطح شهرها متوقف کرده‌ایم، تا تمام مراحل جذب رانندگان را بار دیگر با دقت ارزیابی نموده و بهبود بخشیم.

همه شما عزیزانی که در این مدت با نظرها، انتقادها و محبت خود کمبودها و ضعف‌های موجود را گوشزد کرده‌اید، به ما امید می‌دهید تا در مسیر بهبود این سامانه با قدرت بیشتری گام برداریم.من و سایر همکارانم همواره در تعامل مستقیم و مستمر با مقامات مسوول، برای ارتقا و بهبود امنیت سرویس اسنپ بوده‌ و خواهیم بود.
کد مطلب: 13440