ابوطالب "اهداء عضو" را به شبکه افق می‌برد
مجموعه رئالیتی شو "دستم را بگیر" که هفت داستان متفاوت را همزمان در یک رقابت خیرانه پیگیری می کند ، بخش اهداء عضو را به پایان رساند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۹
 
ابوطالب "اهداء عضو" را به شبکه افق می‌برد
 
مجموعه رئالیتی شو "دستم را بگیر" که هفت داستان متفاوت را همزمان در یک رقابت خیرانه پیگیری می کند ، بخش اهداء عضو را به پایان رساند.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی برنامه ،مجموعه تلویزیونی "دستم را بگیر" به کارگردانی و تهیه کنندگی سعید ابوطالب، یک مستند - مسابقه متفاوت است که هفت گروه داوطلب داستانهای واقعی آنرا به پیش می برند.

بخشی از داستان که دریافت قلب توسط دو کودک خردسال یعنی طاها و النا را روایت می کند به پایان رسیده است و حال دو کودک خردسال این روزها رو به بهبود است و به زندگی عادی خود ادامه می‌دهند.

هدف از مستند - مسابقۀ "دستم را بگیر" به تصویر کشیدن فعالیت افراد معمولی جامعه است که با انگیزه های شخصی سعی در شناخت موضوعاتی مثل بچه‌های کار ، کولبران ، بازماندگان از تحصیل در مناطق دور دست ، بیماران خاص و دیگر نیازمندان و آسیب دیدگان اجتماعی دارند و قصد یاری رساندن به آنها بدون کمک نهادها و امکانات دولتی را دارند.

تصویر برداری از رقابت ۷ گروه حاضر در این پروژه بزرگ همزمان در استان‌های مختلف و نقاط مرزی همچون کردستان ، جنوب کرمان ، جزیره میتو در خرمشهر ، حاشیه‌های تهران و شهر مشهد و .... انجام شده است و هم اکنون آخرین مراحل تدوین را پیش می برد.

در این مسابقه بینندگان تلویزیونی، گروهی که روش و اقدامش را در کمک به دیگران می‌پسندند را بعنوان گروه برتر انتخاب می‌کنند و به آنها با توجه به روششان در کمک رسانی و ارتباطشان با موضوع و کمک به همنوعان رای می‌دهند.

شعار این مجموعه تلویزیونی "یک نفر را به زندگی برگردانیم" است.

عوامل اصلی این برنامه عبارتند از:
تهیه کننده و کارگردان : سعید ابوطالب،مدیر تولید :احمد مرادی،تدوینگران: رضا بهارانگیز وعلیرضا رضایی ،یاسر سنایی،محمد مهدی بهرامی نژاد ،سید محمد حسینی پاریزی ،حسین بیات ،اعضای گروه طراحی:سید محس حسینی ، محمود کریمی ،دکتر سهیل عظیمی،یاسر سنایی،مهدی طاهری موسی آبادی ،سید جعفر صابری ،مجید رکنی و ابوالفضل حاجیان ،روابط عمومی: سپیده حیدر آبادی.
کد مطلب: 13837