ابوالفضل پورعرب در سریال "شهرزاد"
ابوالفضل پور‌عرب به گروه بازیگران سریال "شهرزاد" پیوست.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۳
 
ابوالفضل پورعرب در سریال "شهرزاد"
 
تحریرنو: گروه تولید مجموعه‌ی "شهرزاد" به کارگردانی حسن فتحی به‌تازگی با ابوالفضل پورعرب برای ایفای یکی از نقش‌های اصلی به توافق رسیده‌اند و این بازیگر با انجام تست گریم نهایی به‌زودی مقابل دوربین خواهد رفت.

پور‌عرب به‌هم‌راه شهاب حسینی یکی دیگر از بازیگران این سریال در فیلم "سایه‌های موازی" اصغر نعیمی نیز هم‌بازی بوده است و "شهرزاد" دومین هم‌کاری متوالی این دو بازیگر محسوب می‌شود. تصویربرداری سریال جدید فتحی از اواسط آبان در تهران آغازشده و گروه این‌روزها در چند منطقه در تهران مشغول تصویربرداری هستند.

علی نصیریان، شهاب حسینی، ترانه علیدوستی، مصطفی زمانی، مهدی سلطانی، محمود پاک‌نیت، پریناز ایزدیار، حمیدرضا آذرنگ، هومن برق‌نورد، رضا بهبودی، امیرحسین رستمی، لیندا کیانی، گلاره عباسی، فریبا متخصص، سهیلا رضوی، غزل شاکری، ناهید مسلمی، فرخ نعمتی، رامین ناصرنصیر، نسیم ادبی، امیرحسین فتحی، دیبا زاهدی و... دیگر بازیگران اصلی این سریال هستند که از این بین آذرنگ، بهبودی، شاکری، رضوی، ادبی، زاهدی و متخصص به تازگی به پروژه پیوسته‌اند.

سید‌محمد امامی تهیه‌کننده و سید‌هادی رضوی و محمد امامی سرمایه‌گذاران این سریال ۲۶ قسمتی هستند که برای پخش در شبکه‌ی نمایش خانگی آماده می‌شود. در خلاصه داستان این سریال آمده است: "در تندباد حادثه، عشق اولین قربانی است. تهران ۱۳۳۲".
کد مطلب: 2261