شهاب حسینی مقابل دوربین "شهرزاد" رفت
شهاب حسینی، بازیگر سینمای ایران با تایید این خبر اعلام کرد که از امروز، ششم دی‌ماه مقابل دوربین حسن فتحی می‌رود.
تاریخ انتشار : شنبه ۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۲
 
شهاب حسینی مقابل دوربین "شهرزاد" رفت
 
شهاب حسینی، بازیگر سینمای ایران با تایید این خبر اعلام کرد که از امروز، ششم دی‌ماه مقابل دوربین حسن فتحی می‌رود.

تحریرنو: "شهرزاد" نخستین سریال حسن فتحی در شبکه‌ی نمایش خانگی است که یک‌شنبه ۲۳ آذرماه کلید خورد.

شهاب حسینی در هم‌کاری دوباره با فتحی پس از "مدار صفر درجه" این‌بار مقابل دوربین سریال جدید او "شهرزاد" رفت و به‌گفته‌ی این بازیگر بازی وی از امروز آغازشده است.

مجموعه‌ی شبکه‌ی نمایش خانگی "شهرزاد" نخستین تجربه‌ی فتحی در حوزه‌ی شبکه‌ی نمایش خانگی به‌شمار می‌رود. "شهرزاد" در ابتدا قرار بود آبان‌ماه جلوی دوربین برود اما بنا به دلایلی ساخت این پروژه به تعویق افتاد.

محمد امامی، تهیه‌کننده‌ی این مجموعه به‌هم‌راه هادی رضوی برای ساخت "شهرزاد" سرمایه‌گذاری کرده‌اند. این سریال در ۲۶ قسمت برای پخش در شبکه‌ی نمایش خانگی ساخته می‌شود.

ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، مصطفی زمانی، مهدی سلطانی، پریناز ایزدیار و محمود پاک‌نیت ازجمله بازیگران این مجموعه‌ی شبکه‌ی نمایش خانگی هستند.

در خلاصه داستان این سریال آمده‌است: در تندباد حادثه، عشق اولین قربانی است. داستان این مجموعه‌ی شبکه‌ی نمایش خانگی در سال ۱۳۳۲ رخ می‌دهد.

حسن فتحی پیش‌ازاین سریال‌هایی چون "زمانه"، "در مسیر زاینده‌رود"، "اشک‌ها و لبخندها"، "میوه ممنوعه"، "مدار صفر درجه"، "شب دهم"، "پهلوانان نمی‌میرند" و فیلم‌های سینمایی چون "یک روز دیگر"، "کیفر"، "پستچی سه‌بار در نمی‌زند" و "ازدواج به سبک ایرانی" را کارگردانی کرده است.
کد مطلب: 2077