آیین تجلیل از نخبگان ورزش شهرداری؛
درخشش کارکنان سازمان ورزش شهرداری تهران
آیین تجلیل از نخبگان ورزش شهرداری با درخشش چشمگیر کارکنان سازمان ورزش به پایان رسید.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۵
 
درخشش کارکنان سازمان ورزش شهرداری تهران
 
آیین تجلیل از نخبگان ورزش شهرداری با درخشش چشمگیر کارکنان سازمان ورزش به پایان رسید.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی سازمان ورزش شهردرای تهران، آیین تجلیل از نخبگان ورزشی شهرداری به همت اداره کل رفاه برگزار شد و طی آن از ده نفر از پرسنل سازمان ورزش تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

بر اساس این گزارش، در مراسم یاد شده از کارکنان قهرمان سازمان ورزش همچون صادق گودرزی(قهرمان کشتی)، رضا عاشوری(قهرمان تکواندو)، سیدجلال عسگری (قهرمان کشتی)، علی دریابیگی (قهرمان شنا)، مرجان میرزایی(قهرمان شمشیربازی)، رضا حسن زاده و مهدی امیرآبادی (قهرمان فوتبال)، محمد سلیمانی (قهرمان والیبال) و سیدمهدی سید علی (داور فوتبال)سمیرا بیگدلی (داور فوتسال) با اهدای کاپ قهرمانی تقدیر شد.

همچنین در این مراسم ضمن تقدیر از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی مناطق و سازمان های تابعه از مدیران ورزش مناطق۲۲گانه قدردانی شد.

علی خسروی ، بهنام ابوالقاسم پور، احمد یزدانیان، احمد شکفته، محمد مومنی، امیر مهریزی و صادق بیگدلی به ترتیب روسای تربیت بدنی منطقه یک ، ۲۰، ۳، ۵، ۹، ۱۲ و ۱۷ تجلیل به عمل آمد.
همچنین سمانه امینعلی، سارا پورجانکی، شهناز رمضانعلی، منصوره ساسانی، حدیثه رفیعی و لیلا اسمی نیز که به ترتیب مسوولیت ورزش بانوان مناطق ۶، ۸، ۹، ۱۵، ۱۲ و ۱۴ را به عهده دارند، مورد تقدیر قرار گرفتند.

آیین تجلیل از نخبگان ورزشی روز سوم آبان ماه در محل تالار ایران زمین برگزار شد.
کد مطلب: 8193