مربی کارت کوثر رونمایی شد
آیین نکوداشت مربیان برتر کشور در سال ۱۳۹۶ و رونمایی از طرح مربی کارت کوثر برگزار شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۰
 
مربی کارت کوثر رونمایی شد
 
آیین نکوداشت مربیان برتر کشور در سال ۱۳۹۶ و رونمایی از طرح مربی کارت کوثر برگزار شد.

به گزارش تحریرنو به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر ؛ آیین نکوداشت مربیان برتر کشور در سال ۱۳۹۶ و رونمایی از طرح مربی کارت کوثر با حضور دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، بیژن ذوالفقار نسب رئیس کانون مربیان فوتبال کشور، علی نجفی سرپرست مدیریت شعب شرق استان تهران و جمعی از پیشکسوتان و مربیان فوتبال کشور در تالار قلم کتابخانه ملی ایران برگزار شد.

بر اساس این گزارش، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در این مراسم گفت: تجلیل از مربیان و پیشکسوتان در عرصه فوتبال و همچنین در سایر رشته‌های ورزشی که موفقیت‌هایی را کسب کرده اند باید تدوام داشته باشد. سال ۹۷ سال پر رویدادی برای ورزش کشور ما بود و اگر ما توانستم به موفقیت‌هایی دست پیدا کنیم به خاطر تلاش و زحمات شما مربیان بوده است.

علی نجفی سرپرست مدیریت شعب شرق استان تهران ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته توسط موسسه اعتباری کوثر در امر ورزش اظهار داشت: موسسه اعتباری کوثر در راستای ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی، هدف گذاری خود را در حمایت از تیم های مطرح فوتبال کشور از جمله پرسپولیس، استقلال و تراکتور سازی تبریز قرار داده است.

نجفی افزود: در راستای حمایت از جامعه ورزشی کشور، طی برگزاری جلسات متعدد با کانون مربیان فوتبال کشور و بر اساس نیازسنجی ها و تعاملات صورت گرفته، توافق اولیه جهت اجرای طرح مربی کارت کوثر با هدف ارائه خدمات ویژه به جامعه فرهیخته و ارزشمند مربیان فوتبال کشور در دستور کار قرار گرفت، و امروز شاهد به ثمر نشستن این طرح می باشیم.

بر اساس این گزارش، در پایان این مراسم ضمن معرفی و تقدیر از مربیان برتر کشور در رشته های مختلف فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی و فوتبال پایه آقایان و بانوان از طرح مربی کارت کوثر رونمایی شد.
کد مطلب: 17654