چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران رایدکس؛ حرکت به سوی هوای پاک
شرکت نمایشگاهی تندیس تجارت آرانو، بر اساس مجوز صادر شده از جانب سازمان توسعه تجارت ایران، چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ایران رایدکس را برگزار می‌کند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۴
 
چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران رایدکس؛ حرکت به سوی هوای پاک
 
شرکت نمایشگاهی تندیس تجارت آرانو، بر اساس مجوز صادر شده از جانب سازمان توسعه تجارت ایران، چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ایران رایدکس را برگزار می‌کند.

به گزارش تحریرنو ؛ شرکت نمایشگاهی تندیس تجارت آرانو ، بر اساس مجوز صادر شده از جانب سازمان توسعه تجارت ایران، چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ایران رایدکس: موتورسیکلت، دوچرخه، قطعات، لوازم یدکی، وسایل نقلیه برقی، هیبریدی و تجهیزات وابسته (IranRidex) را در محل دائمی نمایشگاه‌های جنوبی مصلی بزرگ تهران برگزارخواهد کرد.

فریبا خاکزاد مدیرعامل شرکت تندیس تجارت آرانو برگزار کننده نمایشگاه ایران رایدکس گفت: این نمایشگاه تنها نمایشگاه بین‌المللی تخصصی در حوزه صنعت موتورسیکلت و دوچرخه، قطعات و لوازم یدکی مرتبط و وسایل نقلیه برقی و هیبریدی در ایران است. امسال در نمایشگاه ایران رایدکس، شاهد حمایت و حضور گسترده انجمن صنعت موتورسیکلت ایران، اتحادیه فروشندگان و واردکنندگان دوچرخه و موتورسیکلت و لوازم یدکی و سندیکای تولید کنندگان مجموعه و قطعات موتورسیکلت و دوچرخه ایران هستیم.

مدیرعامل شرکت تندیس تجارت آرانو افزود: شرکت نمایشگاهی تندیس تجارت آرانو، دوره اول و دوم نمایشگاه بین‌المللی ایران رایدکس را در محل نمایشگاهی مصلی بزرگ تهران و دوره سوم نمایشگاه ایران رایدکس را در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار کرده است.

خاکزاد بیان کرد: از نکات قابل توجه در سومین نمایشگاه ایران رایدکس، موتورسیکلت، دوچرخه، قطعات، لوازم یدکی، وسایل نقلیه برقی، هیبریدی و تجهیزات وابسته ، رشد نمایشگاه در حدود ۳۰۰ درصد در تعداد شرکت‌کننده خارجی نسبت به دوره دوم ایران رایدکس، در فضایی در حدود ۱۰ هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، با حضور و حمایت ۱۱۳ شرکت و نهاد مرتبط و ۶۵ برند و نماینده انحصاری معتبر دیگر از ۱۴ کشور چین، امارات، هند، ژاپن، اتریش، ایتالیا، استرالیا، فرانسه، اسپانیا، آلمان، آمریکا، تایوان، کره و همچنین ۵۱ شرکت از کشورهای چین،تایوان و هند است.

وی همچنین اضافه کرد: حضور بازدیدکنندگان نمایشگاه به ویژه حضور متخصصان و بازرگانان مرتبط با حوزه‌های مختلف این نمایشگاه و بیش از ۹۰ درصد از عوامل فروش و نمایندگان شهرستانی شرکت‌ها از سراسر ایران حدود ۵۰۰ نفر از بازرگانان خارجی از کشورهای فرانسه، ایتالیا، کانادا، چین، ژاپن، اتریش، افغانستان، عراق، کره، هند، ترکیه، امارات، تایوان، اتیوپی، اردن، ازبکستان، اسپانیا، استونی، السالوادور و لبنان از موارد شایان توجه در این نمایشگاه بوده است.

مدیرعامل شرکت تندیس تجارت آرانو از جمله نوآوری‌ها و برنامه‌های جانبی چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ایران رایدکس را موارد زیر دانست:

رونمایی از محصولات و برندهای جدید داخلی و بین‌المللی
برگزاری چهارمین همایش ملی صنعت موتورسیکلت، و قطعات و لوازم یدکی ایران
برگزاری چهارمین همایش وسایل نقلیه برقی و هیبریدی
برگزاری چهارمین بازار نوآوری‌ها و فناوری و ارائه محصولات و خدمات شرکت‌های دانش‌بنیان مرتبط با موتورسیکلت‌های انژکتوری و وسایل نقلیه برقی و هیبریدی
برگزاری مانور حرکت پاک با محصولات حاضر در نمایشگاه ایران رایدکس به مناسبت روز ۲۹ دی
معرفی آثار منتشر شده در حوزه صنعت موتورسیکلت و سایر گروه‌های کالایی نمایشگاه
برگزاری کارگاه‌های آموزشی به‌ویژه در حوزه استانداردهای اجباری صنعت موتور سیکلت، دوچرخه و وسایل نقلیه برقی در ایران
انجام حرکات نمایشی توسط قهرمانان کشوری و اعضای تیم‌های ملی
انجام تست موتورسیکلت، دوچرخه و وسایل نقلیه برقی حاضر در نمایشگاه ایران رایدکس توسط بازدیدکنندگان


چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ایران رایدکس:موتورسیکلت، دوچرخه، قطعات، لوازم یدکی، وسایل نقلیه برقی، هیبریدی و تجهیزات وابسته (IranRidex) در تاریخ ۲۶ تا ۲۹ دی ماه ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاهی جنوبی مصلی بزرگ تهران برگزار می‌شود و تاکنون در بخش بین‌الملل این نمایشگاه، بیش از ۶۰ شرکت از کشورهای چین، تایوان و روسیه برای حضور در بخش خارجی نمایشگاه ثبت‌نام کرده‌اند و طبق برنامه‌ریزی‌های ستاد برگزاری، پیش‌بینی می‌شود که امسال، شاهد حضور گسترده‌تر شرکت‌های داخلی و خارجی و همچنین اجرای برنامه‌های جانبی متعدد و مرتبط با این نمایشگاه باشیم.
کد مطلب: 14242