امشب قسمت آخر سریال "هاتف" را ببینید
قسمت آخر مجموعه تلویزیونی "هاتف" به کارگردانی داریوش یاری، امشب از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۷
 
امشب قسمت آخر سریال "هاتف" را ببینید
 
قسمت آخر مجموعه تلویزیونی "هاتف" به کارگردانی داریوش یاری، امشب از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

به گزارش تحریرنو ؛ مجموعه تلویزیونی "هاتف" به تهیه‌کنندگی نعمت چگینی و کارگردانی داریوش یاری، امشب (۲۶ مهر) با پخش دهمین و آخرین قسمت به اتمام می‌رسد،این سریال ۱۰ قسمتی، درباره شخصی به نام ابراهیم است که در روز عاشورا، در کربلا بر اثر حمله قلبی می‌میرد.

دخترش ریحانه پیگیر آخرین گفته ناتمام پدر می‌شود. این پیگیری ریحانه را رو در روی خانواده و زندگی زناشویی‌اش قرار می‌دهد...

با پایان یافتن "هاتف"، پخش چهار اپیزود شش قسمتی(۲۴ قسمت) از مجموعه تلویزیونی "روزهای بهتر" به تهیه کنندگی احمد زالی از جمعه ۲۹ مهر آغاز می شود.

نخستین اپیزود، قصه "چادر گلدار" نام دارد که محسن یوسفی آن را کارگردانی کرده است و مینا جعفرزاده، رامین ناصر نصیر، علیرضا استادی، سوگل طهماسبی، محمد رسول صفری، افشین نخعی، سمیرا حسینی، شبنم معززی، خسرو احمدی، فرشید صمدی پور و مهتاج نجومی در آن ایفای نقش کرده اند.

"تنها در تهران"، "کهنه سرباز" و "شاهد" نام اپیزودهای بعدی مجموعه تلویزیونی "روزهای بهتر" است که به ترتیب توسط نوید میهن دوست، علیرضا محمودزاده و محمد کرمانشاهی کارگردانی شده است.

مجموعه تلویزیونی روزهای بهتر کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که از شنبه تا جمعه هر شب ساعت ۲۲:۱۵ از این شبکه روی آنتن می رود.
کد مطلب: 13522