با جایگزینی دكتر احمدی بافنده؛
"مهندس نوبخت" مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران شد
آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه صبح امروز در این شرکت برگزار شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۵
 
"مهندس نوبخت" مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران شد
 
آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه صبح امروز در این شرکت برگزار شد.

به گزارش تحریرنو از مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه، در اين مراسم كه با حضور مهندس ربيعی مشاور معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداری تهران، شهریار افندی زاده قائم مقام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداري تهران، قائم مقام و معاونان و مديران اين شركت برگزار گرديد، مهندس نوبخت به عنوان مديرعامل شركت بهره برداری مترو تهران و حومه معرفی شد.

دكتر افندی زاده ضمن تشكر از زحمات دكتر احمدی بافنده در زمان تصدی مسئوليتش، بحث تامين واگن مترو و كاهش فاصله گذر قطارها را از برنامه هاي اصلي معاونت حمل و نقل در حوزه مترو عنوان كرد و افزود: تلاش مي كنيم با تامين ناوگان مورد نياز فاصله گذر قطارها را در خطوط مترو كاهش دهيم.

قائم مقام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ادامه داد: خوشبختانه نيروی كار متخصص در شركت بهره برداری مترو تهران و حومه وجود دارد و با توجه به شناختی كه دارم افرادی متخصص، متعهد و دلسوز در اين شركت حضور دارند كه برای ارائه خدمات مناسب و جلوگيری از بروز حوادث به طور شبانه روزی در حال تلاش هستند.

وی در ادامه سرمايه گذاری بخش خصوص را در مترو تهران ضروری دانست و گفت: خوشبختانه در هيئت مديره شركت بهره برداری مترو تهران هم اين بحث مطرح شده و در حال پيگيری موضوع هستيم.

دكتر احمدی بافنده نيز در اين جلسه ضمن تبريك مسئوليت جديد به مهندس نوبخت، گفت: خوشحالم كه يك نفر از خانواده مترو به عنوان مديرعامل جديد اين شركت منصوب شده است.

وی ادامه داد: اميدوارم مديرعامل جديد پرفروغ تر از ديگران بتواند مترو را به جایی كه بايد برساند.

احمدی بافنده در پايان گفت: من از تك تك همكارانم در شركت بهره برداري مترو تهران و حومه تشكر می كنم كه همگي آنها براي ارائه خدمات به مردم شبانه روزی زحمت مي كشند.

در ادامه اين مراسم مهندس نوبخت با تشكر از زحمات احمدی بافنده مديرعامل پيشين شركت بهره برداری مترو تهران گفت: اميدوارم كه بتوانم در كنار اين مجموعه روند رو به رشد مترو تهران را باشتاب بيشتری دنبال كنيم.

وی با تاكيد براينكه سيستم كار در شركت بهره برداری مترو تهران بايد شفاف باشد افزود: توسعه خدمات مترو، رفع نواقص كنونی و اتمام پروژه های باقيمانده از جمله اهداف من در اين مسئوليت جديد است.

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: با تلاش دكتر احمدی بافنده و ساير همكاران در دوسال اخير شركت بهره برداری مترو تهران و حومه در توسعه مترو در سطح شهر توفيقات زيادی داشته است.

وی با تاكيد بر اهميت افزايش ظرفيت مترو و ارتقا ايمنی آن افزود: شركت بهره برداری مترو تهران مهمترين شركت حوزه حمل و نقل عمومی تهران است و با توجه به اينكه شاهد گسترش و رشد خطوط مترو در تهران هستيم، قطعا اين شركت نياز به مديريت مبتنی بر دانش روز دارد.

مهندس جعفر ربيعی مشاور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با ابراز خوشحالی از اينكه باز هم در جمع همكاران سابق خود در مترو حضور دارد افزود: قطعا اولويت شهرداری در اين دوره موضوع حمل و نقل است و مطمئنا در حمل و نقل عمومی مهمترين بحث مترو است.

وی با اشاره به اينكه معاون حمل و نقل ترافيك شهرداری تهران مسئوليت بزرگی را در خصوص هماهنگی بين سه شركت مترو، بهره برداری مترو و واگن سازی تهران به من واگذار كرده است افزود: يكی از دغدغه های بهره برداری مترو تهران در سالهای گذشته اين بود كه حرفش به اندازه ای كه لازم بود شنيده نمی شد و اكنون اميدوارم كه بتوانم جايگاه اين شركت را بهبود ببخشم.

وی با تبريك مسئوليت جديد به مهندس نوبخت تصريح كرد: همه بايد تلاش بكنيم تا بهترين خدمات را به مردم ارائه دهيم. خوشبختانه زمينه برای كار و خدمت بيش از گذشته فراهم شده است و هيچ بهانه ای براي اينكه در جهت ارتقا هرچه بيشتر خدمات رسانی مترو به مردم تلاش كنيم، نخواهيم داشت.

گفتنی است عضويت در هيئت مديره شركت بهره بهره برداری مترو و معاونت اين شركت و فعاليت و تخصص در حوزه مترو از سوابق كاری مهندس نوبخت بوده است.

لازم به ذكر است كه مهندس جعفر ربيعی، دكتر ناصری و مهندس نوبخت نيز جايگزين سه تن از اعضای هيئت مديره سابق شركت بهره برداري مترو تهران شدند.
کد مطلب: 13397