بهره‌مندی از سرویس وای‌فای رایگان رایتل در مرزهای عراق
رایتل امکان بهره‌مندی از سرویس وای‌فای رایگان در مرزهای عراق را برای کاربران تلفن‌همراه فراهم کرده است.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۲
 
بهره‌مندی از سرویس وای‌فای رایگان رایتل در مرزهای عراق
 
رایتل امکان بهره‌مندی از سرویس وای‌فای رایگان در مرزهای عراق را برای کاربران تلفن‌همراه فراهم کرده است.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی رایتل، این اپراتور برای رفاه حال هموطنان در ایام اربعین و سفر به عتبات عالیات نسبت به ارایه سرویس رایگان و نامحدود وای‌فای برای تمامی مشترکان رایتل و همچنین اینترنت هدیه وای‌فای برای سایر زائران غیر رایتلی‌ اقدام کرده است.

براساس این خبر هموطنان برای استفاده از این سرویس لازم است با دراختیار داشتن گوشی هوشمند و یا تبلت وای‌فای دستگاه خود را در محدوده سرویس وای‌فای رایتل در نقاط ورود و خروج مرزی در دو منطقه مهران و شلمچه روشن نگه دارند.

همچنین استفاده از سرویس وای‌فای اربعین برای مشترکان رایتل در مناطق مرزی مهران و شلمچه رایگان و نامحدود است.

لازم است تا مشترک پس از اطمینان از روشن بودن وای‌فای دستگاه خود، از بین گزینه‌­های پیشنهادی"وای‌فای رایتل" را با نام Rightel_mehran و یا Rightel_shalamche، با توجه به منطقه‌­ای که در آن حضور دارند، انتخاب کرده و با واردکردن اطلاعات درخواستی در خصوص شماره تلفن، کدملی، پیامک رمز عبور، واردکردن رمز عبور از این سرویس استفاده کنند.

همچنین زائران غیر رایتلی نیز می­‌توانند در نقاط مذکور گزینه وای‌فای را در دستگاه خود روشن کرده و سپس با انتخاب وای‌فای"رایتل"، با واردکردن شماره تلفن و کد ملی و طی کردن مراحل ثبت رمز عبور از روزانه ۲۰۰ مگابایت وای‌فای رایگان استفاده کنند.

همچنین کاربران غیر رایتلی می‌توانند در صورتی که نیاز به حجم بیشتری از اینترنت داشته باشند، بسته مصرفی ویژه وای‌فای با حجم یک گیگابایت با قیمت دو هزار تومان و مهلت استفاده یک روزه خریداری کنند.

لازم به ذکر است مشترکان رایتلی زائر کربلا می‌توانند در آن سوی مرز نیز سیم‌کارت رایتل خود را بدون نگرانی از هزینه‌، در طول سفر همراه داشته باشند و برای آگاهی از تعرفه‌های تشویقی و بسته‌های مصرفی مقرون به صرفه ویژه رومینگ بین‌الملل عراق در ایام اربعین به لینک رایتل مراجعه کنند.
کد مطلب: 13757