امضا تفاهم‌نامه ساخت مدرسه در روستای زلزله زده سیاه بید سلفی استان کرمانشاه
طی مراسمی با حضور مدیرعامل بانک اقتصادنوین و معاون پشتیبانی مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور؛ تفاهم‌نامه ساخت مدرسه در روستای زلزله زده سیاه بید سلفی استان کرمانشاه به امضا رسید
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۱
 
امضا تفاهم‌نامه ساخت مدرسه در روستای زلزله زده سیاه بید سلفی استان کرمانشاه
 
طی مراسمی با حضور مدیرعامل بانک اقتصادنوین و معاون پشتیبانی مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور؛ تفاهم‌نامه ساخت مدرسه در روستای زلزله زده سیاه بید سلفی استان کرمانشاه به امضا رسید

به گزارش تحریرنو ؛ در این مراسم که با حضور مدیر روابط عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی، مدیر روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، معاونین بانک اقتصادنوین، مدیران ارشد سازمان تجهیز، توسعه و نوسازی مدارس کل کشور و جمعی از هنرمندان و نمایندگان رسانه‌های گروهی برگزار شد، علیرضا بلگوری مدیرعامل این بانک گفت: بانک اقتصادنوین از سال‌های ابتدایی فعالیت خود همواره در عرصه‌های اجتماعی حضور فعال و موثر داشته و توانسته اقدامات موثری در این بخش داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه بانک اقتصادنوین از سال ۱۳۸۷ وارد بحث مدرسه سازی در مناطق محروم کشور شده است، اظهار داشت: بانک تاکنون ۲۸ پروژه ساخت مدرسه را به اجرا رسانده که اغلب این مدارس مورد بهره برداری قرار گرفته و مابقی در دست احداث می‌باشد.

وی در خصوص کمپین احداث و ساخت مدرسه در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه گفت: بعد از ضایعه دلخراش زلزله استان کرمانشاه بانک اقتصادنوین با هدف کمک به هم‌وطنان زلزله زده و با همراهی هنرمندان و اصحاب رسانه کمپین احداث مدرسه در مناطق زلزله زده را راه‌اندازی کرد مدیران و کارکنان بانک، هنرمندان، اصحاب رسانه و آحاد مردم در این کمپین حضور موثری داشتند.

مدیرعامل بانک اقتصادنوین تاکید کرد: امروز خوشبختانه با مشارکت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور توافق‌نامه ساخت مدرسه در روستای سیاه بید سفلی استان کرمانشاه به امضا رسید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن عملیات اجرایی ساخت این مدرسه آغاز خواهد شد.

در این مراسم دکتر شهری معاون سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور نیز ضمن تقدیر و تشکر از بانک اقتصادنوین در این امر خطیر و خداپسندانه، بیان کرد: تلاش بانک اقتصادنوین در به نتیجه رساندن کمپین حمایت از ساخت مدرسه در مناطق زلزله دیده موفقیت آمیز بوده است.

شهری بیان کرد بانک اقتصادنوین یکی از نهادهایی است که در مجموعه بانک‌ها در ساخت و اجرای تعداد قابل توجهی از مدارس در مناطق محروم کشور مشارکت قابل توجهی داشته است.

وی به نقش اثر گذار اصحاب رسانه و رسانه های اجتماعی در پوشش دادن این اتفاق تاکید کرد و افزود: زلزله کرمانشاه حادثه تلخ و جبران ناپذیری برای ملت ایران بود، اما حضور آگاهانه و مشارکت همه جانبه مردم ایران در این حادثه باعث شد که کارنامه درخشانی از خود برجای گذارند.

مالک حسینی مدیر ورابط عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز در این مراسم ضمن قدردانی از حمایت‌های بانک اقتصادنوین برای کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه، گفت: توجه به حوزه‌های اجتماعی مسئولیت خطیری است که بانک اقتصادنوین توجه ویژه ای به آن دارد.

هانا کامکار موزیسین و هنرمند برجسته کشور نیز در این مراسم ضمن تبریک حلول سال جدید با قدردانی از توجه مدیران ارشد بانک اقتصادنوین به حمایت از هم‌وطنان زلزله زده ابراز امیدواری کرد وضعیت زلزله زدگان هر چه زود تر به روال عادی بازگردد.

استاد احمدپوری نویسنده و مترجم مطرح کشور نیز ضمن تشکر از بانک اقتصادنوین گفت: اقدام خداپسندانه بانک اقتصادنوین در حمایت از هم وطنان زلزله زده غرب کشور یقیقا در تاریخ این بانک ماندگار خواهد بود.

غلامرضا کاظمی دینان استاد ارتباطات و روابط عمومی نیز در این مراسم ضمن تاکید به خوشنامی بانک اقتصادنوین در عرصه بانکداری کشور گفت: اعتماد افکار عمومی به این بانک کاملا مثبت و قابل احترام است و این سرمایه ارزنده‌ای برای بانک اقتصادنوین به شمار می‌رود.

دکتر مجید رضاییان استاد ارتباطات نیز گفت: حمایت از اقشار آسیب‌دیده اجتماع باید به روال عادی جامعه بدل شود.

وی گفت: در جوامع پیشرفته ارتباط مناسبی بین سازمان‌ها و قشرهای ضعیف جامعه وجود دارد و خوشبختانه در جامعه ما نیز اقدامات خوبی در این بخش انجام شده و بانک اقتصادنوین از سازمان‌های پیشرو در این بخش می‌باشد.

در این مراسم محمد علی کریمی مدیر روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و جمع کثیری از نمایندگان رسانه‌های گروهی نیز حضور داشتند.
کد مطلب: 15359