در هفت چنار تهران؛
شهر رمضان در منطقه ۱۰ میزبان شهروندان و روزه داران
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۰ از برگزاری ویژه برنامه "شهر رمضان" در هفت چنار خبر داد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۷
 
شهر رمضان در منطقه ۱۰ میزبان شهروندان و روزه داران
 
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۰ از برگزاری ویژه برنامه "شهر رمضان" در هفت چنار خبر داد.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰، سعید شرف دوست ضمن اعلام این خبر افزود: این پیاده راه تحت عنوان بخش های مختلف سکوی مهارت، سکوی هنر، سکوی آموزش شهروندی، سکوی ورزش و سکوی سلامت به فعالیت می پرازد.

شرف دوست یادآور شد: سکوی هنر در قالب اجرای نمایش های آئینی، سیاه بازی، کافه کتاب و سکوی کودک و نوجوان با برنامه های ویژه ای برای کودکان تحت عنوان میز شن ساخت بازی و نرم افزار، نگارخانه انتظار و اوریگامی به فعالیت می پردازد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه یادآور شد: سکوی ورزش در قالب بازی های بومی محلی، صخره نوردی، تیراندازی با کمان، دارت فوتبالی، ایرهاکی و انواع بازی های ورزشی آماده خدمت رسانی به شهروندان روزه دار می باشد.

وی ادامه داد: سکوی مهارت نیز با غرفه های قالیبافی، قلم زنی، مجسمه سازی و چرم دوزی به فعالیت در پیاده راه پرداخته و همچنین با توجه به اهمیت سلامت شهروندان در ماه مبارک رمضان گذر سلامت به پایش سلامت شهروندان در پیاده راه می پردازد.

به گفته وی شهروندان می توانند در کنار فضای دلنشین زیبا همراه با تونل نور و المان های نوری از پیاده راه شهر رمضان در بوستان اعتماد به نشانی میدان بریانک خیابان شهید دعوتی از ۱۹اردیبهشت به مدت ۱۴ شب ساعت ۲۰:۳۰ الی ۲۳ از خدمات این پیاده راه در هفت چنار تهران بهره مند شوند.
کد مطلب: 18455