همزمان با آغاز فیلمبرداری؛
محسن کیایی و ساغر قناعت به "جشن دلتنگی" پیوستند
فیلمبرداری فیلم سینمایی "جشن دلتنگی" به کارگردانی پوریا آذربایجانی تا نیمه آبان آغاز می‌شود.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۸
 
محسن کیایی و ساغر قناعت به "جشن دلتنگی" پیوستند
 
فیلمبرداری فیلم سینمایی "جشن دلتنگی" به کارگردانی پوریا آذربایجانی تا نیمه آبان آغاز می‌شود.

به گزارش تحریرنو ؛ فیلم سینمایی "جشن دلتنگی" به کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه‌کنندگی علی قائم‌مقامی آخرین مراحل پیش تولید خود را پشت سر می‌گذارد و به زودی فیلم‌برداری آن در تهران آغاز می‌شود.

در تازه‌ترین مرحله از روند ساخت این فیلم، محسن کیایی و ساغر قناعت به عنوان بازیگران جدید به این پروژه پیوسته‌اند. پیش از این بهنام تشکر و پانته‌آ پناهی‌ها نیز به عنوان بازیگران دیگر فیلم "جشن دلتنگی" معرفی شده بودند.

این فیلم درباره رابطه واقعی آدم‌ها و گره خوردن آن با فضای مجازی است و فیلمبرداری فیلم بعد از تکمیل شدن عوامل و بازیگران نیمه آبان ماه در تهران آغاز می‌شود و سازندگان فیلم تلاش دارند تا اولین نمایش فیلم در جشنواره فیلم فجر باشد.

عوامل فیلم سینمایی جشن دلتنگی عبارتند از:
کارگردان: پوریا آذربایجانی، نویسنده فیلمنامه: پوریا آذربایجانی و مونا سرتوه، مدیر فیلمبرداری: علیرضا زرین‌دست، مدیر تولید : مجید بابایی، طراح چهره‌پردازی: مهرداد میرکیانی، صدابردار: آرش برومند، صحنه‌آرا: مرتضی فربد، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: حمیدرضا غفارزاده، مسوول لباس: مرضیه حبیبی، دستیار دوم کارگردان: مهیار اسلامی، مدیر صحنه: امیرعباس دهقانی، مدیر تدارکات: حسین روزبهانی، دستیار تدارکات: اسماعیل شاهیوند، عکاس: مونا سرتوه، مدیر روابط عمومی و تبلیغات: علی زادمهر،تهیه‌کننده: علی قائم‌مقامی بازیگران: بهنام تشکر،پانته آ پناهی‌ها،محسن کیایی،ساغر قناعت.
کد مطلب: 13621