با هدف رفع مشکلات شهروندان؛
شهردار منطقه۲۲ پشت خط تلفن سامانه ۱۸۸۸
مولایی شهردار منطقه ۲۲ با حضور در جلسه ارتباط مستقيم این هفته سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸ به درخواست شهروندان رسيدگي کردند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۳
 
شهردار منطقه۲۲ پشت خط تلفن سامانه ۱۸۸۸
 
مولایی شهردار منطقه ۲۲ با حضور در جلسه ارتباط مستقيم این هفته سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸ به درخواست شهروندان رسيدگی کردند.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲،مولایی شهردار منطقه در جلسه ارتباط مستقيم اين هفته سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸ که با همراهی میرزائی معاون امور شهری و محیط زیست، صفری رئیس بازرسی، هاشمیون مدیر روابط عمومی و کربلائی مسئول سامانه۱۸۸۸ منطقه صورت گرفت، به درخواست ها و پیام های جمعی از شهروندان پاسخ داد.

گفتنی است در این جلسه که شهرداران مناطق ۲۱ و ۱۸ و ۹ نیز حضور داشتند،۲۰ شهروند با شهردار منطقه ۲۲ ارتباط برقرار نمودند و سپس دستورات لازم به منظور رسیدگی و رفع مشکلات شهروندان از سوی مولایی شهردار منطقه صادر شد.

در این دیدار ۴ پیام در حوزه امور شهری،۳ پیام ترافیکی،۷ پیام شهرسازی و معماری و ۴ پیام فنی و عمرانی از سوی شهروندان مطرح شد.

همچنین شهروندان منطقه ۲۲ در خصوص اقدامات صورت گرفته در خصوص اجرای روشنایی های مجتمع آوا از شهرداری منطقه تشکر و قدردانی نموده و نسبت به رفع برخی مشکلات عمرانی و رسیدگی به معابر و آسفالت سطح خیابان ها و گذرگاههای عبوری از شهرداری درخواست هایی اعلام نمودند.
کد مطلب: 12056