سردار مومنی؛
تنها راه پیشگیری، «نه قاطعانه» به اعتیاد است
سردار مومنی گفت: تنها راه پیشگیری از اعتیاد گفتن "نه قاطعانه به اعتیاد" است.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۳
 
تنها راه پیشگیری، «نه قاطعانه» به اعتیاد است
 
سردار مومنی گفت: تنها راه پیشگیری از اعتیاد گفتن "نه قاطعانه به اعتیاد" است.

به گزارش تحریرنو ار ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ سردار اسکندرمومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری با اشاره به برنامه جشنواره فرهنگی ورزشی یاریگران زندگی اظهار داشت:یکی از اصلی ترین راه ها برای مبارزه با اعتیاد این است که در خصوص اعتیاد به مواد مخدر هشدار داده شود .

وی در ادامه افزود:این امر زمانی بیشترین تاثیر را خواهد داشت که از طریق قهرمانان ملی صورت پذیرد و قطعا تاثیر بیشتری خواهد داشت.

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری با بیان اینکه در طرح یاریگران زندگی به دنبال پیشگیری از اعتیاد هستیم گفت:تنها راه پیشگیری اعتیاد «نه قاطعانه به اعتیاد » و روی آوردن به ورزش است.

مومنی اظهار کرد:یعنی راه موفقیت، تلاش و کوشش و ورزش با ممارست در اقدامات و زندگی سالم و سبک زندگی سالم است.

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ضمن تاکید بر اینکه اعتیاد جلوی هرگونه موفقیت را می گیرد اظهار داشت: اعتیاد دشمن انسانیت و بشریت است.

وی در پایان خاطر نشان کرد:وضعیت اعتیاد در کشور رو به بهبودی است و با اقدامات پیشگیرانه که گفتن « نه قاطعانه به اعتیاد » اصلی ترین آن ها می باشد می توان به وضعیت بهتر در این حوزه امیدوار بود.

گفتنی است ؛ روز گذشته جشنواره فرهنگی ورزشی یاریگران زندگی در محله هرندی با حضور علی ربیعی سخنگوی دولت، سردار مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری یک مسابقه جذاب فوتسال بین منتخب محله هرندی و تعدادی از چهره های بزرگ ورزشی کشور در قالب تیم قهرمانان از جمله علی دایی آقای گل جهان و وحید شمسایی ستاره فوتسال جهان، محمد منصوری پیشکسوت پرسپولیس و محمد نوازی پیشکسوت استقلالی، حسن رنگرز قهرمان سابق کشتی فرنگی جهان، سید جلال حسینی، امید عالیشاه، محسن ربیع خواه و محمد انصاری از پرسپولیس و روزبه چشمی، محمد دانشگر، فرشید اسماعیلی و آرش رضاوند از استقلال و علی پروین اسطوره باشگاه پرسپولیس و فوتبال ایران که هدایت تیم ستاره ها را برعهده داشت، برگزار شد.

منبع: روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر/خبرگزاری آریا
کد مطلب: 19888