اجرای ارکستر ملی و "کنسرت نوستالژی" چشم‌آذر در تهران
ارکستر ملی ایران به رهبری فریدون شهبازیان و خوانندگی سالار عقیلی در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران روی صحنه می‌رود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۵
 
اجرای ارکستر ملی و "کنسرت نوستالژی" چشم‌آذر در تهران
 
ارکستر ملی ایران به رهبری فریدون شهبازیان و خوانندگی سالار عقیلی در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران روی صحنه می‌رود.

به گزارش تحریرنو به نقل از روابط عمومی بنیاد رودکی، ارکستر ملی ۱۴ شهریورماه در دو سانس، در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران اجرا خواهد داشت.

در این کنسرت که در دو سانس ۱۹ و ۲۲ اجرا خواهد شد، قطعات تبریز در مه، حانیه، شکوه گل، نگارا، افسون سخن، خوشه‌چین، از تنهایی گریه مکن، گلرخ، چرخ فلک، نغمه نوروزی، ایران و خاک مهرآئین توسط نوازندگان ارکستر به اجرا درخواهد آمد.

سالار عقیلی خواننده موسیقی ایرانی پیش از این نیز تجربه خوانندگی را با ارکستر ملی و به رهبری فرهاد فخرالدینی داشته است.

"کنسرت نوستالژی" ناصر چشم‌آذر برگزار می‌شود

کنسرت ناصر چشم‌آذر با همراهی ارکستر بزرگ "ایستگاه" ۲۳ شهریورماه در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.

به گزارش تحریرنو به نقل از روابط عمومی این برنامه، کنسرت یادشده تحت عنوان "کنسرت نوستالژی" برگزار خواهد شد. ارکستر بزرگ ایستگاه شامل ۸۰ نوازنده و موزیسین است که پس از اجراهای ۲۵ و ۲۶ اسفند سال گذشته، این همکاری برای بار دوم تکرار می‌شود.

ناصر چشم‌آذر که در اجرای قبلی‌اش با ادای احترام به مرحوم "افشین یداللهی" اجرایش را روی صحنه برد، قصد دارد در این کنسرت فضایی متفاوت و جدید را در اختیار دوستداران موسیقی و علاقه‌مندان این سبک قرار دهد.

ارکستر خصوصی "ایستگاه" به سرپرستی مهدی نوروزی که از مدرسان آواز دانشکده کنسرواتوار تهران است، از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز کرده است. اساس کار "ایستگاه" اجرای موسیقی فیلم است که دلیل آن، علاقه مشترکی است که اعضای ارکستر به موسیقی و سینما دارند و این نقطه پیوند ذهن و سلیقه اعضای ارکستر محسوب می‌شود. این مجموعه تا کنون اجراهای پرطرفداری را با محتوای موسیقی فیلم‌های پرطرفدار جهان روی صحنه برده که با استقبال دوستداران این سبک از موسیقی روبه‌رو شده است.

گلناز گلزاری - ترانه‌سرا - مدیریت این ارکستر را برعهده دارد و امید رجبی نیز رهبر ارکستر بزرگ "ایستگاه" است.
کد مطلب: 12975