نحوه ابلاغ الکترونیک احکام مطالباتی کارفرمایان اعلام شد؛
مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های سازمان تامین اجتماعی نحوه ابلاغ الکترونیک احکام مطالباتی کارفرمایان سامانه خدمات غیر حضوری را تشریح کرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۹
 
نحوه ابلاغ الکترونیک احکام مطالباتی کارفرمایان اعلام شد؛
 
مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های سازمان تامین اجتماعی نحوه ابلاغ الکترونیک احکام مطالباتی کارفرمایان سامانه خدمات غیر حضوری را تشریح کرد.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، علی معیری اظهار کرد: در زمان صدور حکم مطالباتی، پیامک و پست الکترونیک اطلاع رسانی مرتبط جهت مشاهده حکم مطالباتی درج شده در سامانه مذکور به اطلاعات تماسی کارفرما ارسال می‌شود.

وی افزود: شماره تلفن همراه و پست الکترونیک کارفرما، مطابق با اطلاعات درج شده در فرم تعهدنامه ابلاغ بوده که در پرتال مدیریت متمرکز کاربران سازمان، ثبت شده است.

معیری نمونه پیام ارسالی به کارفرما برای ابلاغ الکترونیک احکام مطالباتی را به شرح زیر اعلام کرد.

«کارفرمای محترم؛ خواهشمند است نسبت به مشاهده مفاد ابلاغ حکم مطالباتی به شماره …..مورخ ...... به آدرس اینترنتی eservices.tamin.ir مراجعه فرمایید. شعبه طوس سازمان تامین اجتماعی آدرس سامانه غیرحضوری https://eservices.tamin.ir/view/#/announcement لطفا به این ایمیل پاسخ ندهید.

معیری با بیان اینکه ایمیل‌های ابلاغ از طریق Mail box سازمان تامین اجتماعی به آدرس SSO-eblogh@tamin.ir و پیامک‌های سازمان از طریق شماره ۹۸۹۲۰۲۹۰۱۴۲ ارسال می‌شود، گفت: ایمیل‌های اطلاع‌رسانی در سایر خدمات غیرحضوری سازمان نیز از طریق Mail box سازمان تامین اجتماعی به آدرس SSO-INFO@tamin.ir به مخاطبان ارسال می‌شود.

مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های سازمان تامین اجتماعی گفت: در صورت مشاهده و مراجعه با هر یک از موارد مغایرت به شرح، اگر پیامک‌ها و ایمیل‌های اطلاع‌رسانی از آدرس یا سرشماره تلفن همراه دیگری، غیر از آدرس‌های فوق الذکر، ارسال شده باشد و چنانچه متن پیام دریافتی با اطلاعات هویتی/بیمه‌ای/کارگاهی کارفرما/بیمه شده/مستمری‌بگیر، مغایرت داشته باشد، کارفرمایان و مخاطبان سازمان به سایت CRM.tamin.ir مراجعه کرده یا با تماس با سامانه ارتباط با مشتریان این سازمان (Call center) به شماره ۱۴۲۰، موارد را اعلام تا پیگیری‌های لازم صورت پذیرد.
کد مطلب: 19095