برای نخستین بار و با همکاری پتروناس؛
ایرانول موفق به تولید روغن کشتی در کشور شد
شرکت نفت ایرانول موفق به تولید روغن کشتی برای نخستین بار در کشور با همکاری شرکت پتروناس شد.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۳
 
ایرانول موفق به تولید روغن کشتی در کشور شد
 
شرکت نفت ایرانول موفق به تولید روغن کشتی برای نخستین بار در کشور با همکاری شرکت پتروناس شد.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، اولين محصولات مشترك دريایی توليدی شركت نفت ايرانول و شركت پتروناس در حاشیه نمايشگاه صنايع دريایی و دريانوردی كيش با حضور مديران ايرانول ، مديران كنترل كيفيت و تحقيقات و مدير منطقه ای شركت پتروناس رونمایی شد.

محصول مشترك دريایی توسط شركت پتروناس آزمايش و تاييد شده و پتروناس اين محصولات را به لحاظ كيفی معادل با محصولات خود معرفی كرده كه دارای تاييديه از wartsila و MAN می باشند.

با دريافت تائيديه پتروناس بر روی محصولات مشترك از اين پس تمام كشتی هایی كه از اين محصولات استفاده نمايند، می توانند محصول معادل پتروناس را در تمام بنادر در سراسر جهان سرريز نمايند.

ايرانول اولين شركت روانكار است كه با همكاری پتروناس توانست برای اولين بار در كشور روغن دريایی با تائیدیه های بین المللی توليد کند.

مهندس علی کاظمی، مدیر بازاریابی، فروش و صادرات شرکت نفت ایرانول اظهار داشت: این تفاهم‌نامه شکل‌گرفته میان ایرانول و پتروناس در راستای سیاست‌های کلان کشور در حوزه اقتصاد مقاومتی، اشتغالزایی و جلوگیری از خروج ارز منعقد شده است.و سالانه از خروج ۴۰ میلیون دلار ارز از کشور جلوگیری می کند و تولید گریس و روغن های صنعتی و موتوری نیز با همکاری پتروناس جزوه برنامه ماست.

مهندس عظیمی پور، مدیرعامل شرکت روانکاران احیاء سپاهان نيز گفت: این شرکت زیرمجموعه شرکت نفت ایرانول است که در زمینه تولید روغن‌های صنعتی، موتورهای بنزینی و دیزلی و همچنین گریس فعالیت می‌کند.محل تولید محصولات مشترک ایرانول و پتروناس شرکت روانکاران احیاء سپاهان تعیین شد و بعد از انعقاد تفاهم‌نامه، توان تولید روغن‌های دریایی در کشور را خواهیم داشت و یکی از بزرگترین محاسن این اتفاق دراختیار داشتن تاییديه بین‌المللی است تا کشتی‌هایی که تردد برون مرزی دارند بتوانند از این مزیت استفاده کنند.

گفتنی است؛ شركت پتروناس از بزرگترين شركت های توليد كننده انواع روانكار در جهان می باشد كه ساليانه نزديك به يك ميليارد ليتر انواع روانكارهای موتوری، بنزينی، ديزلی، صنعتی، توربين، ترانسفورماتور و گريس را توليد و به فروش می رساند به طوريكه در اروپا بيشترين سهم بازار را در اختيار دارد و انواع محصولات با تائيديه OEMs مانند مرسدس بنز، BMW ، رنو، پژو را تامین می كند و يكی از پر مصرف ترين روغن ها در خودروهاي بنز و BMW متعلق به اين شركت می باشد.
کد مطلب: 14199