دیدار مدیرعامل بانک توسعه تعاون با کارکنان شعب مرکز استان هرمزگان
در حاشیه سفر مدیر عامل بانک به استان، نشست صمیمانه با کارکنان شعب مرکز استان هرمزگان ،شعبه های مرکزی ، خلیج فارس و امام خمینی برگزار شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۰
 
دیدار مدیرعامل بانک توسعه تعاون با کارکنان شعب مرکز استان هرمزگان
 
در حاشیه سفر مدیر عامل بانک به استان، نشست صمیمانه با کارکنان شعب مرکز استان هرمزگان ،شعبه های مرکزی ، خلیج فارس و امام خمینی برگزار شد.

به گزارش تحریرنو ؛ حجت‌الله مهديان مديرعامل و رئيس هيئت‌مديره بانک توسعه تعاون با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای ارتقای بانک افزود: با تلاش و همت مضاعف همکاران منابع سپرده‌ای بانک رشد چشمگیری داشته که جای تقدیر از همکاران هرمزگان را دارد.

وی با اشاره به قابل قبول بودن عملکرد پرداختی بانک توسعه تعاون در پرداخت تسهیلات به بنگاه های اقتصادی و همچنین عملکرد خوب این بانک در طرح ضربتی ازدواج ، وام های قرض الحسنه کمیته امداد و بهزیستی و سایر بخش ها ، اظهار کرد : بانک توسعه تعاون به‌عنوان تنها بانک تخصصي بخش تعاون حمايت از بنگاه‌هاي کوچک و متوسط را ازجمله اهداف اصلی خود به شمارمي‌آورد.

وی نقش و جایگاه بانک توسعه تعاون را در بخش تعاون و ایجاد اشتغال بسیار مهم ارزیابی کرد و بر اجرای تکالیف محول شده در راستای ایجاد اشتغال و کارآفرینی تاکید نمود و خاطرنشان کرد: بانک توسعه تعاون با سعی و تلاش پرسنل صف و ستادی توانسته است قدم‌های گسترده و رو به جلویی را در جهت پیشرفت و رسیدن به اهداف عالی بانک بردارد و از فرصت‌های لازم کمال استفاده را نماید.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون با اشاره به ماموریت‌های این بانک در جهت ایجاد اشتغال پایدار روستایی افزود: در حال حاضر ۳ بانک توسعه تعاون، پست بانک و کشاورزی به عنوان بانک‌های عامل اجرای طرح اشتغال فراگیر معرفی شده‌اند و امیدواریم که با اجرای موفق این طرح رسالت اصلی این بانک را که حمایت ازبنگاه‌های کوچک و متوسط است را به انجام برسانیم.

مدیرعامل از کلیه همکاران خواست تا تمامی تلاش خود را درجهت اجرای این طرح اشتغالزایی تا پایان سال جاری و سال آتی انجام دهند

مهدیان در ادامه مديريت مطالبات غیرجاری و وصول آن را از ديگر اهداف مهم بانک برشمردند که برای تحقق این موضوع، تلاش هم جانبه تک تک همکاران براي وصول مطالبات غیرجاری لازم است .

شایان ذکر است نشست با دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری و شرکت در برنامه های افتتاح طرح ها و پروژه های هئیت دولت در استان و همچنین بازدید از شعب مرکز استان هرمزگان(شعب خلیج فارس، امام خمینی و مرکزی بندرعباس) و از جمله برنامه سفر دو روز ه مدیرعامل بانک توسعه تعاون بوده است.
کد مطلب: 15099