طنز اپيزودی سوء تفاهم از امروز روی آنتن شبكه يك سيما
مجموعه طنز اپيزودی سوء تفاهم به كارگردانی مسعود عسگری از امشب روی آنتن شبكه يك سيما مي رود.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۱
 
طنز اپيزودی سوء تفاهم از امروز روی آنتن شبكه يك سيما
 
مجموعه طنز اپيزودی سوء تفاهم به كارگردانی مسعود عسگری از امشب روی آنتن شبكه يك سيما مي رود.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی شبكه يك سيما، اين مجموعه محصول گروه اجتماعی شبكه يك و ستاد مبارزه با مواد مخدر رياست جمهوري در ۲۶ قسمت سي و پنج دقيقه اي به تهيه كنندگي جمشيد تربتي توليد شده است.

سوء تفاهم از شنبه تا چهارشنبه هر روز ساعت ۱۸ و تكرار آن روز بعد ساعت ۱۰ پخش خواهد شد.

به گفته مسعود عسگري كارگردان اين مجموعه، سوءتفاهم داراي طنز نجيبي است كه در فضاي فانتزي توليد شده و در چارچوب قصه ها، مخاطبان با شخصيت هاي نوستالژي آن همزات پنداري مي كنند.

مسعود عسگري افزود: اين مجموعه در هر قسمت از سه اپيزود "شنگول و منگول"، "دالتون ها" و "ماركوپولو" تشكيل شده است كه سعي شده خانواده هاي امروزي را در قالب فضای داستان هاي گذشته برده و پيام برنامه كه پيشگيري از مصرف مواد مخدر هست را به بيننده منتقل كند.

وي اظهار كرد به طور مثال در اپيزود اول ما شنگول را بعنوان يك پسر دهه پنجاه، منگول پسر دهه شصتي و حبه انگور را بعنوان يك دختر دهه هفتادي نشان داده ايم، مادر اين ها هم بعلت اين كه از فناوري روز عقب مانده است، تلاش مي كند براي ارتباط با بچه هايش، از طريق فراگيري تكنولوژي روز، خود ش را به فرزندانش نزديك كند.

اين كارگردان ادامه داد: اپيزود دالتون ها هم ماجراهاي لوك خوش شانس، بوشوك و دالتون ها را در فضاي كلانتري و بازداشتگاه روايت مي كند. در اپيزود سوم هم ماركوپولوي متوهم را دركشتي به گل نشسته اش نمايش مي دهد و درحالي كه با همسرش در اين كشتي زندگي مي كند در ياد سفرهاي گذشته اش است، غافل از اين كه به خاطر مصرف مواد مخدر دچار توهم شده و او به هيچ يك از اين سفرها نرفته است. در اين سفرهاي خيالي، ماركوپولو با زورو، گروهبان گارسيا، خانم مارپل، ژان وال ژان، حنا دختري در مزرعه، رابين هود و داعشي ها همسفر مي شود.

مسعود عسگري تصريح كرد: هدف مجموعه طنز سوءتفاهم، انعكاس آثار زيانبار مصرف مواد مخدر و روش هاي پيشگيري از آن است طوري كه تلاش شده در اين سه اپيزود مهارت هاي زندگي را به خانواده ها آموزش دهيم و بگوييم با بكارگيري اين مهارت ها در زندگي خانواده ها چگونه مي توانند از فرزندانشان در مقابله با مواد مخدر مراقبت كنند.

كارگردان مجموعه طنز اپيزودي سوءتفاهم اظهار داشت: سعي كرديم غيرمستقيم و نامحسوس موضوع مواد مخدر را در اين مجموعه نمايش دهيم ولي از آنجا كه خيلي از خانواده ها با شكل و قيافه مواد مخدر و ابزار استعمال آن آشنايي ندارند، در برخي از اپيزودها به وضوح ماده مخدر شيشه و پايپ را نشان مي دهيم، متاسفانه بسياري از خانواده ها وجود چنين مواد و ابزار مصرفي را در اتاق فرزندانشان مي بينند ولي به گمان اين كه اينها اشيايي دكوري است به راحتي از كنار آن مي گذرند.

عسگري گفت: پيوند دهنده اين سه اپيزود يك استند آپ كمدي است كه توسط "بهزاد خرازي" اجرا مي شود. رضا توكلي، پرستو صالحي، روشنك عجميان، مالك سراج، محمدرضا ناصحي فر، محمدرضا عباسي نژاد، امير زري وند، اميد زارع، طناز دهقان، سهند جاهد، كامران مقدادي، اشكان گشتاسبي و پوريا قوري وند از بازيگراي طنز سوءتفاهم هستند كه ۱۵ بازيگر مهمان نيز آنها را در هر قسمت همراهي مي كنند.
کد مطلب: 5125