با حضور مدیران بانک ملت صورت گرفت؛
رونمایی از سامانه درخواست تاکسی هوشمند کابین
از سامانه کابین جامع ترین اپلیکیشن هوشمند درخواست تاکسی با حضور جمعی از مدیران ارشد بانک ملت رونمایی شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۳
 
رونمایی از سامانه درخواست تاکسی هوشمند کابین
 
از سامانه کابین جامع ترین اپلیکیشن هوشمند درخواست تاکسی با حضور جمعی از مدیران ارشد بانک ملت رونمایی شد.

به گزارش تحریرنو ؛ سامانه درخواست تاکسی کابین که به اهتمام جمعی از خبرگان و متخصصانِ تحصیل کرده در داخل و خارج از کشور و با بروز ترین فناوری های موجود در حوزه فناوری اطلاعات طراحی شده ، با حضور مدیران بانک ملت و خبرنگاران رسانه های گروهی رونمایی شد.

یکی از مزایای استفاده از کابین يا سامانه درخواست تاکسی هوشمندكاهش ترافيك است زيرا با مانیتورینگ همزمان حمل و نقل در شهر محدوده ترافیک را شناسایی و اطلاع به راننده است تا از مسیر خلوت حرکت کند تا هم مسافر رضایت داشته باشد و ترافیک آن محل سبک تر شود.

از دیگر ویژگی های استفاده از این سیستم علاوه بر ارائه کاهش نرخ سفر درون شهری، کمک به کاهش ترافیک و آلودگی هوا است، جلوگیری از گردش بی مورد خودروها و تاکسی ها و تسهیل ترافیک درون شهری و کاهش آلودگی صوتی و هوا و صرفه جویی در زمان و توسعه پایدار شهری از اصلی ترین مزیت‌های استفاده از این اپلیکیشن هوشمند است زیرا هربار شهروندی هنگام ایستادن کنار خیابان و گرفتن یک تاکسی سسب ایجاد ترافیک می‌شود یا رانندگان در خیابان های شهر دور می‌زنند تا مسافر سوار کنند و این مورد آلودگی هوا را افزایش می‌دهد اما با استفاده از این نرم افزار این مشکلات کاهش قابل توجهی خواهد داشت.

این اپلیکیشن که در سمت مسافر برروی دو پلاتفرم IOS و اندروید و در سمت راننده برروی پلاتفرم اندروید طراحی شده است دارای ویژگی منحصر بفرد و متفاوتی نسبت به محصولات مشابه خود در بازار میباشد که از آن جمله میتوان به موارد ذیل اشاره کرد :

ارتباط مسافران و رانندگان با یکدیگر بدون دسترسی به شماره تلفن طرفین
بهره گیری از قابلیت اعلام شرایط اضطرار برای راننده و مسافر
بهره گیری از شرایط متنوع پرداخت (نقد ، آنلاین ، کارتخوان)
بهره گیری از ویژگی ها و امکانات جذاب مانند انتخاب مسیر رفت و برگشت ، چند مسیره و توقف
بهره گیری از امکان انتخاب نوع و تایپ خودرو

گروه آوین با استفاده از منابع انسانی کارآمد که ترکیبی از از افراد با تجربه در حوزه تاکسیرانی و فناوری اطلاعات میباشد و همچنین با بهره گیری از منابع زیرساختی بانک ملت ، سرویسی مطمئن ، پایدار و به صرفه را به بازار ارائه کرده و در این راستا با برقراری رابطه برد برد برای مسافر و راننده ،رضایتمندی هر دو طرف زنجیره ارزش این کسب و کار را ایجاد کرده است

تست و استقرار دستگاه های POS بیسیم در تاکسی های کابین

شرکت آوین در راستای پیشرو بودن در ارائه خدمات و به واسطه آگاهی از ترندهای جهانی ، مبادرت به سفارش ، تست و یکپارچه سازی دستگاه های POS بیسیم برای نصب در ماشین های ناوگان کابین نمود.

در حال حاضر اپلیکیشن کابین و دستگاه پرداخت بیسیم مذکور کاملا هماهنگ بوده و در نسخه بعدی کابین منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است دستگاه های مذکور استاندارد PCI را دارا و به همراه پرینتر لازم جهت چاپ رسید میباشند.

Mpos چیست ؟

پایانه فروش همراه ( MPOS ) اجازه می دهد تا یک دستگاه تلفن همراه را به عنوان یک POS استفاده کرد،این وسیله ، امکان پرداخت را برای مردم از طریق کارتهای عضو شتاب در درب منزل ، خریدهای خیابانی ، پرداخت کرایه تاکسی ، به راحتی از طریق دستگاه های تلفن همراه امکان پذیر میسازد.

MPOS با اتصال به تلفن همراه هوشمند قابلیت حمل آسان برای کسب و کارهای سیار و ارائه خدمت در محل مشتری را فراهم می کند و در شبکه های توزیع و پخش کاربرد فراوانی دارد. دارا بودن APP موبایلی، خدمات ارزش افزوده VAS، امکان گزارشگیری از تراکنش های انجام شده و ارسال رسید دیجیتالی برای پذیرنده به صورت فایل و برای دارنده کارت در قالب پیامک از دیگر امکانات این ابزار است.
کد مطلب: 14820