تولید "۱۰۰۳" با موضوع رشادت مرزبانان به پایان رسید
به سفارش اداره کل امور هنری و مناسبت های معاونت اجتماعی ناجا تولید (۱۰۰۳) در نقطه مرزی به پایان رسید.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۰
 
تولید "۱۰۰۳" با موضوع رشادت مرزبانان به پایان رسید
 
به سفارش اداره کل امور هنری و مناسبت های معاونت اجتماعی ناجا تولید (۱۰۰۳) در نقطه مرزی به پایان رسید.

به گزارش تحریرنو ؛ "۱۰۰۳" مستندی از رشادت ها و ایثار نیروهای هنگ مرزی ارومیه است که طی سفارش اداره کل امور هنری و مناسبت های معاونت اجتماعی ناجا به کارگردانی قاسم عرب در نقطه مرز ایران و ترکیه در استان آذربایجان غربی، شهرستان ارومیه تولید شد.

از زمستان سال گذشته طبق پیشنهاد اداره کل امور هنری و مناسبت های معاونت اجتماعی ناجا درباره ساخت مستندی از شهدای معظم، رشادت ها و اقتدار و آمادگی نیروی انتظامی مذاکراتی انجام شد و در بهار سال جاری به نتیجه رسید واز اوایل خرداد ماه مرحله پیش تولید این مستند با انتخاب پرداخت به نیروی هنگ مرزی ارومیه ناجا آغاز شد.

پس از مراحل تحقیقات و نظر سنجی های متفاوت، پیش تولید مستند "۱۰۰۳" به اتمام رسید و از ابتدای تیر ماه وارد مرحله تولید شد و امروز کار به پایان رسید. این مستند بخشی از مجموعه مستند "ره پویان آرامش" با موضوع شهدا نیرو انتظامی است.

این مجموعه با نظر سردار منتظر المهدی معاون فرهنگی و اجتماعی ناجا و سرهنگ مهدی یارندی مدیر کل اداره هنری ناجا با هدف ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین معرفی شهدای نیروی انتظامی از سال ۱۳۹۰ شروع شده است و قرار است این مجموعه از شبکه دوم و سوم سیما پخش شود.

گروه تولید "۱۰۰۳" ضمن عرض تشکر و قدردانی از زحمات و همکاری پرسنل هنگ مرزی ارومیه به خصوص آقایان جناب سرهنگ علی علیپور فرمانده هنگ مرزی ارومیه، سروان مهدی بدری مدیر اجتماعی هنگ مرزی ارومیه، سروان جعفر اکبری و ستوان ولی زاده نماینده انتظامی؛ و عرض تسلیت و تبریک به خانواده شهید فیروزی و شهید فرحی؛ امیدوار است بتواند بخش کوچکی از ایثار و رشادت ها و اقتدار مرزبانان غیور و مدافعان عزت و شرف جمهوری اسلامی را به آگاهی مردم برساند.

عوامل تولید این کار عبارتند از:
کارگردان: قاسم عرب، مدیر برنامه ریزی و دستیار یک کارگردان: کامران تهرانی، تصویر بردار: آرمان ژاله دوست، تولید: محمد سجادیان، مجری و بازیگر و مسئول هماهنگی تولید: محمد رضا هدایت، نور پرداز: آرمان ژاله دوست، صدا بردار: کوشا نیا بلوچ، کارشناس مرزبانی: سروان مهدی بدری، مشاور مرزی: جناب سرهنگ علی، دستیار برنامه ریزی و صحنه: کوشا نیا بلوچ.
کد مطلب: 12390