"بیژن امکانیان" در "جاده چالوس"
"بیژن امکانیان" به جمع بازیگران مجموعه تلویزیونی "جاده چالوس" به کارگردانی "احمد معظمی" پیوست.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۴۱
 
"بیژن امکانیان" در "جاده چالوس"
 
"بیژن امکانیان" به جمع بازیگران مجموعه تلویزیونی "جاده چالوس" به کارگردانی "احمد معظمی" پیوست.

تحریرنو: مجموعه تلویزیونی "جاده چالوس" به تهیه‌کنندگی علیرضا داوری و به کارگردانی احمد معظمی که از اواخر سال گذشته در نیاوران کلید خورده بود، پس از تصویربرداری در چند لوکیشن داخلی و خارجی حوالی میدان صادقیه، خیابان سئول و...، از فردا به تهرانپارس و لوکیشن خانه احمد با بازی بیژن امکانیان خواهد رسید.

در این مجموعه تلویزیونی به جز امکانیان، فاطمه گودرزی در نقش محبوبه، محسن افشانی در نقش امیر پسر خانواده و سیما خضرآبادی در نقش مهتاب دختر خانواده حضور خواهند داشت.

هم‌چنین علی‌رام نورایی، نیما شاهرخ‌شاهی و چند چهره تلویزیونی دیگر که در مرحله انتخاب هستند بازیگران اصلی این مجموعه تلویزیونی خواهند بود.

در خلاصه قصه این سریال که براساس طرحی از آرش قادری توسط شعله شریعتی و اعظم بهروز، نگارش شده، آمده است: "جاده چالوس" روایت یک خانواده است که در تهران زندگی می‌کنند. به همسر خانواده یک رستوران متروکه در جاده چالوس ارث می‌رسد. همسر این خانواده که به همراه وکیل خود به جاده چالوس می رود تا رستوران متروکه را که حدود ۴۰ سال است از رونق آن می‌گذرد با هم‌کاری خانواده‌اش دوباره احیا کند.

این مجموعه تلویزیونی با اهداف مختلفی تهیه می‌شود که از آن جمله می‌توان به مواردی چون توجه به سبک زندگی ایرانی و اسلامی و اشاعه خرده فرهنگ‌های بومی و احیای ارزش‌های دینی، رشد و تقویت فرهنگ قناعت و ساده زیستی، کسب روی حلال، آشنایی با آداب و رسوم فرهنگ‌های مختلف، تشویق جامعه به تشکیل خانواده و تقویت کانون گرم خانواده و ترغیب ازدواج‌های آسان مطابق با فرهنگ ایرانی و اسلامی، ترغیب مردم کلان‌شهرها به مهاجرت به شهرهای کوچک و... اشاره کرد.

این سریال در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تولید خواهدشد و تصویربرداری آن طبق پیش‌بینی‌ها تا سه‌ماه آینده به طول خواهد انجامید.

دیگر عوامل اصلی این سریال عبارت‌اند از:
مجری طرح و مدیر تولید: علیرضا سالمی‌نیک، مدیر تصویربرداری: رضا و داود تقوی، مدیر صدابرداری: حمیدرضا زندپور، طراح گریم: حسین یزدی، طراح صحنه و لباس: مجید علی‌اسلام، دستیار اول کارگردان: سیامک راشدی، دستیار دوم کارگردان: حسین صفریان‌بحری، منشی صحنه: زهرا غلامی، مدیر برنامه‌ریزی: امیر جاویدنیک، تدوین‌گر: روح‌اله هاشمی، صداگذاری و میکس: احسان افشاریان، مدیر تدارکات: علی رضایی، عکاس و تصویربرداری پشت صحنه: سارنگ هاشمی.
کد مطلب: 218