با حضور مدیر روابط عمومی بانک ایران‌زمین صورت گرفت؛
برگزاری مراسم اختتامیه مسابقه عکاسی محرم ایران‌زمین
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۲
 
برگزاری مراسم اختتامیه مسابقه عکاسی محرم ایران‌زمین
 
اختتامیه مسابقه عکاسی «محرم ایران زمین» با حضور مدیر روابط عمومی بانک ایران‌زمین، جمعی از برندگان و داوران این مسابقه در سالن همایش‌های ستاد مرکزی بانک‌ایران زمین برگزار شد.

به گزارش تحریرنو ؛ سیدمحمد حسین استاد، مدیر روابط عمومی بانک ایران‌زمین در ابتدای این مراسم با اشاره به استقبال بی‌نظیر مخاطبان از این مسابقه گفت: مسابقه محرم ایران زمین برای سومین سال پیاپی از ابتدای محرم تا اربعین حسینی ادامه داشت و در این مدت ما حدود ۴هزار تصویر را از سراسر کشور دریافت کردیم که نشان از علاقه و ارادت مردم به شرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و این مراسم مذهبی دارد.

وی افزود: داوری این مسابقه توسط سه تن از عکاسان به نام کشور علی کاوه، رضا مرادی و رضا حافظ القرآن انجام شده است که جا دارد از این دوستان به جهت همراهی و مساعدت‌های انجام شده تقدیر و تشکر کنیم.

استاد در بخشی از سخنان خود با اشاره به تصاویر ارزشمندی که از ایام محرم و مراسم آن برای بانک ارسال شده، گفت: حمایت از فرهنگ و هنر یکی از وظایف مسئولیت اجتماعی بانک ایران زمین است و برای تحقق این امر تمام سعی و تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.

مدیر روابط عمومی بانک ایران‌زمین در پایان با تقدیر و تشکر از شرکت‌کنندگان و داوران اظهار امیدواری کرد که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده بتوانند این تصاویر ارزشمند را به کتابی فاخر تبدیل کنند.در پایان این مراسم جوایز برندگان به آنها اهدا شد.
کد مطلب: 14334