در کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق؛
اساتید قلب و عروق دنیا و ایران در تهران گردهم می آیند
دبیر اجرایی بیست و یکمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق، به تشریح جزئیات برگزاری کنگره امسال تازه های قلب و عروق پرداخت.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۶
 
اساتید قلب و عروق دنیا و ایران در تهران گردهم می آیند
 
دبیر اجرایی بیست و یکمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق، به تشریح جزئیات برگزاری کنگره امسال تازه های قلب و عروق پرداخت.

به گزارش تحریرنو ؛ مژده مزیدی گفت: بیست و یکمین کنگره بین المللی تازه‌های قلب و عروق به همت انجمن آترو اسکلروز ایران در روزهای ۲۹ مرداد تا یکم شهریور ۹۸ در سالن همایش‌های بین المللی برج میلاد برگزار می‌شود.

وی افزود: دستاوردها و تلاش هیئت مدیره انجمن آترواسکلروز ایران در راستای برگزاری کنگره و همایش‌ها در ابعاد بین المللی و مبنی بر استانداردهای جهانی، همواره بر این استوار بوده که همچون سال‌های قبل، بیست و یکمین کنگره بین المللی تازه‌های قلب و عروق نیز، بسترهای لازم جهت ایجاد علاقه و بالا بردن انگیزه حضور فعالان حوزه‌ی پزشکی کشور در به اشتراک گذاشتن آخرین تحقیقات، ایده‌ها و روش‌های نوآورانه خود در سطحی فراتر، متفاوت و کارآمدتر را فراهم آورد.

مزیدی ادامه داد: جمعی از سخنرانان علمی، هیئت رئیسه و گرداننده پانل و سخنران خارجی از انگلیس، ایتالیا، فرانسه، اتریش، ترکیه، آلمان، آمریکای شمالی، کویت و مصر همچنین بیش از ۴۰۰۰ شرکت کننده جامعه پزشکی قلب و عروق کشور، متخصصین قلب و عروق، فوق تخصص قلب، فلوشیپ اینترونشال، بیهوشی قلب، جراحان قلب، فوق تخصص اکوکاردیوگرافی، متخصصین الکتروفیوزیولوژی، رزیدنت‌ها و فلوشیپ های قلب و عروق و پرستاران ویژه قلب در بیست و یکمین کنگره حضور خواهند داشت.

وی افزود: همچنین مطابق سال‌های قبل تمامی پزشکان و متخصصین قلب و عروق در اقصی نقاط جهان قادر به مشاهده پخش زنده تمامی سخنرانی‌های علمی کنگره به صورت آنلاین از طریق وب سایت و اپلیکیشن جامع انجمن آترواسکلروز ایران می‌باشند که در این خصوص پزشکان و پرستاران حاضر در کنگره قادر خواهند بود اپلیکیشن جامع انجمن آترواسکلروز ایران با نام IranAtheroکه با عنوان بیست و یکمین کنگره بین المللی تازه‌های قلب و عروق به روزرسانی گردیده است را به صورت رایگان با تکنولوژی وایرلس ( Wi Fi )در ابتدای ورود به محل همایش و علاقمندان در صورت تمایل ، یک هفته به برگزاری زمان کنگره ، از طریق Google Playو AppStoreدانلود و نصب نموده و از قابلیت مشاهده کلیه برنامه‌های علمی شامل زمان سخنرانی‌ها ، Workshopها ، میزگردها ، پانل های علمی و گفتگوهای تخصصی در زمینه قلب و عروق، محل برگزاری برنامه‌های علمی و کارگاه‌های آموزشی و اطلاعات سخنرانان خارجی بهره مند شوند.

مزیدی گفت: بیستمین کنگره دارای امتیاز بازآموزی برای پزشکان قلب و عروق بوده که طبق روال هر سال بر اساس ساعات حضور پزشکان در سالن‌های علمی که از طریق بارکد خوان ورودی سالن‌ها چک می‌شود، امتیاز بازآموزی به آنها تعلق خواهد گرفت.
کد مطلب: 18925