قائم مقام شهرداری منطقه ۱۱اعلام کرد؛
۴۰ درصد از مدارس منطقه ۱۱ در سال ۹۵ هوشمند سازی شدند
قائم مقام شهرداری منطقه ۱۱ از هوشمند سازی۴۰ درصد از مدارس منطقه ۱۱ در سال ۹۵ خبر داد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۰
 
۴۰ درصد از مدارس منطقه ۱۱ در سال ۹۵ هوشمند سازی شدند
 
قائم مقام شهرداری منطقه ۱۱ از هوشمند سازی۴۰ درصد از مدارس منطقه ۱۱ در سال ۹۵ خبر داد.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱،وحید رضا محمدی قائم مقام شهرداری منطقه ۱۱ ضمن اعلام این خبر افزود:هوشمند سازی کلاس های درس شامل نصب و راه اندزی تخته های هوشمند،ویدئو پروژکتور،و دستگاه یارانه در مدارس می شود که در سال ۹۵ ۴۰ درصد از مدارس هوشمند سازی شد.

قائم مقام شهرداری منطقه ۱۱ همچنین افزود:در سطح منطقه ۱۱ در مجموع ۱۱۹ مدرسه وجود دارد که در سال جاری ۳۰۰ میلیون تومان بودجه برای تخصیص تجهیزات اداری و آزمایشگاهی ،ورزشی و همچنین هوشمند سازی کلاس های درس دیده شده است .

محمدی همچنین از آغاز طرح اوقات فراغت دانش آموزان با انتخاب ۸ مدرسه از مدارس واقع در منطقه ۱۱ خبر داد و افزود:از ۱۵ تیر ماه سال جاری ۸ مدرسه از مدارس سطح منطقه تحت پوشش شهرداری منطقه ۱۱ قرار می گیرند و طرح اوقات فراغت شامل برگزاری -تورهای گردشگری،تورهای تهران گردی و تورهای دانش بنیان در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

قائم مقام شهرداری منطقه ۱۱ همچنین برگزاری دوره های مشارکت اجتماعی و اخلاق شهروندی و نه به اعتیاد برای دانش آموزان در طرح اوقات فراغت در تابستان سال جاری را از دیگر برنامه های شهرداری برای دانش آموزان عنوان کرد.
کد مطلب: 11986