فیلم، سریال و انیمیشن را با کاناپه رایتل ببینید
کاناپه سرویس جدید رایتل است که با محتوای متنوع امکان تماشای آسان و ارزان فیلم، سریال و انیمیشن را فراهم کرده است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۵
 
فیلم، سریال و انیمیشن را با کاناپه رایتل ببینید
 
کاناپه سرویس جدید رایتل است که با محتوای متنوع امکان تماشای آسان و ارزان فیلم، سریال و انیمیشن را فراهم کرده است.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی رایتل، این اپراتور در راستای تحقق شعار "همراه هوشمند" خود، در حوزه سرویس‌های محتوایی برنامه کاربردی جدیدی به عنوان "کاناپه" برای مشترکان علاقه‌مند به فیلم، سریال و انیمیشن راه‌اندازی کرده است.

با استفاده از سرویس کاناپه کاربران می‌توانند پروفایلی بر اساس سن ایجاد کرده و به محتوای مناسب دسترسی پیدا کنند. همچنین در این سرویس امکان اختصاص کد امنیتی برای خرید، نظارت والدین و ایجاد محدودیت دسترسی در پروفایل کودک همچنین قابلیت تعیین زمان قطع خودکار پخش فیلم وجود دارد.

از مهم‌ترین قابلیت‌های کاناپه می‌توان به دسته‌بندی متنوع با فراوانی محتوای بسیار زیاد اشاره کرد به‌طوری که در حوزه کودک و نوجوان و همچنین مستند، بالاترین تنوع را در میان اپلیکیشن‌های مشابه داراست.

سرویس "کاناپه" در نسخه اندروید و وب قابل استفاده است و مشترکان می‌توانند آخرین نسخه اندرویدی برنامه کاربردی "کاناپه" را از طریق لینک مستقیم http://te۱.ir/kanape.apk دانلود و نصب کنند. همچنین امکان دسترسی به نسخه وب به آدرس https://www.kanape.ir برای تمامی افراد فراهم است.

هزینه عضویت در سرویس "کاناپه" روزانه ۵۰۰ تومان است. مشترکان رایتل برای پرداخت این مبلغ نیازی به استفاده از درگاه بانکی نداشته و هزینه عضویت روزانه از اعتبار آنها کسر خواهد شد. برای عضویت در این سرویس لازم است مشترک عدد ۱ را به سرشماره ۳۰۸۴۴۱۱۵ پیامک کند. اطلاعات بیشتر در خصوص این اپلیکیشن از اینجا قابل دسترسی است.
کد مطلب: 18312